Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség okozhat tartós,...

Pánikbetegség okozhat tartós, egész napon vagy legalább jópár órán át tartó tüneteket is?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindezt különösebb pánikolás, félelem, stressz nélkül
2017. máj. 7. 21:13
 2/8 anonim ***** válasza:
igen okozhat, de leirod milyen tünetekről van szó?
2017. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami tompa érzés a fejben főleg két oldalt, és furcsább látás, kicsit az aurás látáshoz hasonló. Főleg reggel, délelőtt, kora délután volt ez, a látással kapcsolatos dolog időnként máskor is előjön
2017. máj. 7. 22:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom egyébként 100-110 körül van az utóbbi időkben, minden nap megmérem
2017. máj. 7. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
igen ez mind lehetséges pánikbetegségben! egész nap fent állhatnak még akkor is mikor egyébként minden rendben van. Ugyanezen mentem keresztül amin te, ugyanezekkel a tünetekkel!
2017. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem teszek fel külön kérdést akkor. Lehetséges ugyanez okozza nálam az elviselhetetlen fejfájást is egy intenzív szorongásos helyzef után?-ilyenkor nem segít semmilyen gyógyszer.
2017. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen lehetséges!
2017. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, de 1 hónap kórház után végre visszakaptam a régi életem :)
2017. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!