Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek élethosszig kell...

Starboy1 kérdése:

Szerintetek élethosszig kell gyógyszereket szednem?

Figyelt kérdés
Jelenleg paranoid skizofrénia,rögeszmés kényszeres zavarral vagyok diagolva, szedek sertralin 150mg,amitrex 800mg,neuromix,rivo 3x1 ezekkel remekül érzem magam soha jobban kapok pszichioterápiát is ,bár kaphatnék többet is.ébredések alapitványba járok számomra a legjobb hely a gyógyulás felé márha a skizoból ki lehet gyógyulni,nektek mi a véleményetek?gyógyult már ki valaki ebből? gyógyítható? vagy csak stabilan tartható? hallotam már olyanokat akik jártak hanghalló csoportra ébredésekbe és évek után gyógyszer nélkül is tökjól megvoltak néha egy kis hallu és ennyi viselik az életet,most az én esetemben egyenlőre szükséges mindenféleképp a gyógyszer szedés. már ott tartok hogy csajokat szólítok le a margit szigeten beszélgetek velük,utcán stb,egyre több barátom szóval minden okés én örülök neki :)) 26/F

2017. máj. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen valamit mindég kell szedned, ha valóban skizofrén vagy.
2017. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
A gyógyszerlobbi miatt kell szedned örökre.Van sok válfaja a skizofréniának,de ehhez kell egy jó pszichológus.Aki azt mondja,hogy gyógyszer kell örökre,az visszaadhatja a diplomáját és különben sem tudsz egy embert rávenni,hogy valamit élete végéig szedjen,képtelenség,nem fog teljesülni.
2017. máj. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt: [link]
2017. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó válaszoló ez sokat segitett még pluszba lelki állapotomba,most abilify t kaptam de teljesen megváltoztatta az életem,remek gyógyszer csak hát pörget mint a villanyora
2017. máj. 16. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!