Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kaphatok sürgős lelki...

Hol kaphatok sürgős lelki támaszt Aspergeresként?

Figyelt kérdés

Súlyosan halmozottan hátrányos és veszélyeztetett helyzetű 28 éves srác vagyok, aki önző, arrogáns, gyerekes, önállótlan, társfüggő, "hisztis" (utóbbi az mások elmondása szerint) és teljes mértékben tapasztalatlan, emellett reménytelenül naiv.


Fogalmam sincs, hogyan tudnám a rossz tulajdonságaimat átalakítani, semmilyen segítségem nincs. Pedig nagyon nagyon szeretném, de semmi érdemleges tanácsot illetve módszert nem kaptam. Neten kerestem/keresek állást (Soha nem dolgoztam mert nem vettek fel sehova - meg se mondták, hogy konkrétan mi volt velem a bajuk), alapítványokkal vettem fel a kapcsolatokat (egyik se reagált), anyám nem hajlandó elfogadni, hogy Aspergeres vagyok még akkor se ha zárójelentésem van róla.


Úgy érzem senkivel nem tudok beszélni, mert senkihez nem fordulhatok, mert akikhez eddig szóltam, vagy vissza se írt azóta se, vagy elutasított engem. A megkeresések minden esetben illedelmesek és asszertívek voltak, semmi agresszió nem volt bennük.


Rettegek, hogy elveszítem barátnőmet, mert azt mondta, hogy ha sokáig nem történik semmi előrelépés az életemben, akkor szakítani fog velem, mert Ő ebbe bele van fáradva és nem bírja tovább. És mindenki csodálkozik, ha olykor a túl sok nyomás hatására agresszívebb vagyok és követelem, hogy azonnal vegyenek fel dolgozni, mert szó szerint az életem múlik rajta.


2017. máj. 10. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

esteleg keress egy aspergereses segito csoportot a lakohelyed kozeleben


ilyeneket pl

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Priviben megbeszélhetünk egy terápiát.
2017. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És te vagy az, akinek apa is kell?
2017. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!