Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kikészültem mit...

Teljesen kikészültem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy szeretnék elkezdeni autószállítással foglalkozni, fel is raktak egy autómentőt jó árban ami megérte volna, de én hülye ehelyett vettem egy kocsit, amin úgy gondoltam, hogy tudok rajta keresni, de már most megbántam csak az idegeskedés és az utánajárás szerelgetés, szóval egy csomó macera lesz vele. Amúgy is depressziós vagyok most meg ez teljesen kikészít, hogy egy ilyen rossz döntést hoztam. Nyakamba vettem egy csomó macerát, ahelyett, hogy megvettem volna az autómentőt amivel tudok pénzt keresni... Hogyan tegyem magam ezen túl?
2017. máj. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az életben mindenki hoz rossz döntéseket időnként.Te is megtetted. Tanultál belőle. Szereld meg az autót, add el, aztán vegyél egy autómentőt. Ennél jobbat más se fog mondani.
2017. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az egyetlen értelmes döntés és válasz egyben, meg én is ezt gondoltam, igazából csak annyira kikészít a dolog, hogy megint +1 terhet vettem a nyakamba h kikészít
2017. máj. 10. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondom és mit csinálnék a helyedben. Berúgnék, megnéznék egy vígjátékot, aludnék egy nagyot. Aztán kipihenten nekiállnék megoldani ezt a helyzetet.
2017. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez probléma, akkor az autószállítás/autókereskedés stb felejtsd is el.

Menj el napi 8 órában valahova dolgozni, ahol nem kell agyalni

2017. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy elszalasztottam a lehetőséget, nem vettem meg olcsón az autómentőt...
2017. máj. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!