Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Teljesen kikészültem...

Segítség! Teljesen kikészültem, már félek saját magamtól?

Figyelt kérdés
Kb. fél évvel ezelőtt "vettem észre" hogy furcsa érzéseim és gondolataim vannak.Fél év alatt annyira felérlelődtek ezek bennem, hogy rájöttem, hogy gyilkossági vágyam van.Nem viccelek, halál komoly.Néha szó szerint megkívánom a gyilkosságot.Kedvem van megölni valakit.De sokáig sikerült ezt magamba fojtanom,viszont nemrég elvesztettem az önkontrolom és habár csak egy macskát, de megöltem.Épp a biciklimet szereltem, amikor hirtelen újra előjött ez az érzés és teljesen kiakadtam...és valahogyan önkéntelenül de a csavarhúzóval nyakon szórtam az udvarunkban kóborló macskát.Elástam a szüleimnek nem merek szólni róla.Mit tegyek?Forduljak orvoshoz?Vagy mi?

2013. nov. 17. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kívánom ugyanezt neked! Nem viccelek, halál komoly!
2013. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb menj pszichiáterhez, ez kemény.

Ott őszintén mond el ezeket, a macskát is.

2013. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most tényleg komoly, akkor meséld el a szüleidnek az egészet, és sürgősen fordulj orvoshoz!
2013. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Skywalker33 ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon bátor és őszinte vagy hogy mindezt felismerted és le is írtad, gratulálok!

Ha valamire tudatos vagy azt uralod, ha tudatlan vagy valamivel szemben az ural téged.

Mindemellett ha bízol a pszihológusban kérj segítséget! Vagy a paptól vagy idősebb rokontól.

Saját szellemtani ismereteim alapján azt is hozzátenném az ügyhöz hogy nagyon kevés saját gondolatunk van, azok 90%-a sugallt gondolat. Mondj ellent a gonosz gondolatoknak!

A tudás is megmenthet: ha megérted hogy minden érző lényben ugyanaz az Isten ragyog és hogy minden élet egy végtelenül értékes lehetőség akkor ez az igazi belső tudás is megszabadít téged ilyen terhektől.

Próbálj meg imádkozni, ne mondd hogy nem tudsz mert mindenki tud ha van motiváció...

Békesség!

T :)

2013. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit gyakorlott valaki az ilyesmikben, akkor könnyen kiszúrhatja a legtöbb ál-kérdést és ál-választ akármelyik fórumon abból, hogy semmi élményszerűség, érzelem nincs bennük.
2013. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és hány éves vagy ?


szerintem minél hamaabb kérj segítséget nehogy eldurvuljon, és valaki a te problémád miatt haljon meg.

2013. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 The Heartless válasza:
Te csak azt akarod hogy hozzádszóljon valaki, még ha csak egy ilyen kis szennyoldalon is. Amúgy meg az ilyenek mint te mindig csak áldozatok maradnak, te gennyláda
2013. dec. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és még csak lelkiismeret furdalásod sincs?az eszeddel kellene gondolkodni hülye gyerek
2013. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!