Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet mi okozhatja?

Ez mitől lehet mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már egy 2 hete tapasztalom hogy amikor lefekszem és aludni akarok gondolok valamire de amikor már csökken az éberségem olyan gondolatok jönnek amire nem is gondoltam...de azok is ilyen hülyeségek. Pl gondolkodok egy filmet aztán mintha már aztán mintha utána már vmi hülyeség jut eszembe pl macska arát keres vagy mintha vki mondana vmit valakinek de ezt csak gondolatban de azok is ilyen hülyeségek lesznek. Amire nem is gondoltam. Félálomszerű az egész...de már nagyon félek hogy mi ez. Volt már valakinek hasonló vagy ez lehet skizofrénia tünete is. Éber állapotbsn nincs csak amikor aludni akarok de akkir is amikor eszembe jut kinyitom a szemem és el is múlik. Mi lehet ez?
2017. máj. 14. 10:03
 1/2 TR75 ***** válasza:
Elalvás előtt közvetlenül a gondolatok már abszolút szabadon áramlanak, a felettes én nem tartja őket kontroll alatt. Művészek ezt az állapotot használják a kreativitásuk kiélésére, akár zeneszerzésre, akár vers vagy regény megírására (már persze, ha le tudják írni), festéshez és stb.
2017. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nálam ez mindennapos....Hidd el,ezzel semmi gond nincs.
2017. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!