Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos gondolataim vannak? (leírás)

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom az életem, külföldre költöztünk és egyáltalán nem sikerült beilleszkednem, a szüleim elváltak, akárhányszor kimegyek a házból és suliba megyek félek a többiektől, kerülöm a tömegeket, a térdem állandóan fáj és ezzel együtt a járás is nagyon megterhelő. Kezdem teljesen elveszíteni az okokat amiért életben kéne maradnom. Az egyetlen dolog ami bennem tartja a lelket, az a tudat, hogy ha meghalok akkor az egész családomnak ártani fogok. Szeretem őket, de az életemet nem. Örülnék ha az egyik este elaludnék és többet nem kelnék fel. Már van pszihológusom, de semmit sem ér. Nem látok magam előtt semmit, nincs életcélom csak azt akarom, hogy vége legyen ennek az egésznek...
2017. márc. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is válts pszichológust, És kérjetek pszichiáteri segítséget is.
2017. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Sportolj,mozogj többet!Nekem segített a testépítés,más szemmel látom a világot,van erőm a dolgokkal szemben,máshogy kezelnek az emberek stb.
2017. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, jártam konditerembe, de semmin sem változtatott. Az egész napom abból áll, hogy suli-gépezés-alvás-suli-gépezés-alvás...
2017. márc. 8. 21:31
 4/8 anonim válasza:
A nyelvet rendesen beszéled?
2017. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fogjuk rá...a a nyelvtanom hibás, de azért értem őket, legalábbis amikor nem hadarnak. Néhány osztálytársam eléggé elítélő a külföldiekkel és ezért év elején eléggé parasztok voltak.
2017. márc. 8. 22:05
 6/8 anonim válasza:
Melyik országban vagy?
2017. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Svájc
2017. márc. 8. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki elítélő a külföldiekkel, azokkal amúgy se érdemes ismerkedni.

A kondi nekem se vált be, próbálj valami olyat, amit természetben lehet, futás, biciklizés, túrázás, szép országban élsz, használd ki. Mondanám az úszást is, de arrafelé azért annyira nincsenek langymeleg pancsolók, mint nálunk.

2017. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!