Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki hiteget hogy egészség...

Mindenki hiteget hogy egészséges vagyok, de én meg nem érzem magam annak. Beképzelem a dolgokat csak tényleg?

Figyelt kérdés

Ismerőseimnek szoktam mondani néha hogy bárcsak én is olyan egészséges, életerős fiatal lehetnék mint a többiek, elkeseredettségemben mondok ilyent, mert nagyon messze érzem magam a többiektől. Testileg úgy érzem nincs valami rendben a testemmel, hiszen különösebbnél különösebb tüneteket tapasztalok az utóbbi hónapokban. Bár egyelőre csak enyhe tünetek, furcsa érzés a fejben, néha kisebb megszédülés, ilyenek. Kissé fáradékonyabb is vagyok mostanában és elég vékony, sovány, képtelen vagyok hízni. Nem érzem magam 100%osan, nem vagyok erőm teljében mint régebben.

Mégis akiknek ezeket elmondom mind azt mondják állandóan hogy nincs nekem semmi bajom, tök egészségesnek látszok, és ezeket a tüneteket mind csak beképzelem vagy túlreagálom. Meg hogy ilyeneket mindenki szokott néha érezni. De hát én nem néha hanem napiszinten már.


Vérnyomást elég gyakran mérek az jó szokott lenni, vérvételen múltkor voltam az is jó lett. Szóval ezek nem utalnak semmi betegségre, de attól még simán lehet valami


2017. máj. 22. 22:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Hinnem kéne másoknak és sz*rjam le a tüneteket?
2017. máj. 22. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz ellene?! Hát mozogj, kajálj rendesen
2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden nap egyél meg egy tojást.
2017. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!