Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiégés ellen mit lehet csináln...

Kiégés ellen mit lehet csinálni? 36/N

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy legyen újra motivációm, kedvem, hangulatom úgy mint régen? Miért érzem magamat öregnek? Elvileg még nem vagyok az és attól hogy valaki már nem 20 éves még lehet vidám, fitt, életteli. Bennem miért nincs meg ez? Hogy rázzam fel magam? Semmi nem motivál igazán és semminek nem tudok igazán örülni :/ Annyira gáz, így elmennek az éveim és nem tudok az életből semmit élvezni.

2017. máj. 25. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én már kiégtem :/

36/f

2017. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Probalj meg utazni, esetleg kirandulni.. A termeszet mindig feltolt mindenkit szerintem :)

Ha esetleg nincs parod ismerkedj, az uj szerelem megfiatalit hidd el, ha pedig van akkor probaljatok meg egyutt olyan dolgokat tenni amit regebben csinaltatok es boldogga tett.

Esetleg talan meg egy kis szepitkezes, ugy ertem, pl uj hajszin, stb.. Nekem az sokszor segit:)

2017. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Iktasd ki az olajokat az étrendedből, és térj vissza az állati zsírokra. Rengeteg mentális, hormonális, egészségügyi probléma megoldódik általa.
2017. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a kiégés?
2017. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi a kérdés??? :O Olvasd el "Kiégés ellen mit lehet csinálni?" Ott a címben szerepel
2017. máj. 31. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!