Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert bant engem mindenki?

Miert bant engem mindenki?

Figyelt kérdés
Engem mindenki bant, mondjak hogy menjek orvoshoz! Pedig az orvos is csak bant engem! Tudod mit csinalt a doki, mikor odamentem? Aripiprazol 15mg! Elsore, kezdesnek, a 44 kg-mnak siman!!! A volegenyem szerint nem a valosagban elek, es ez nem jo! Dehogynem jo, hiszen ha latok valamit az valos, de szandekosan azt mondjak hogy nem, hogy eltuntessenek engem gyogyoba, hogy megszabaduljanak tolem! Hogy szerezzek baratot? Olyat aki nem akar engem orvoahoz kuldeni! Azzal van baj, aki nem latja amit en! Huzzon az szemeszetre! Mi bajuk az embereknek velem? Miert utalnak annyira, hogy meg akar szabadulni tolem mindenki aki hosszabb ideig barat volt? Kulonben is mi a fene az a diagnozis, hogy "akut pszichotikus zavarok"??? A doki se tudja mit beszel! Nem akarok tobb antipszichotikumot, xanaxot akarok es frontint, (rafuggtem regen) meg azt , hogy szeressenek :( nem pedig aludni napi 20 orat! Velem van a baj???

#barátság #pszichiáter #skizofrénia #CsakGyereKiabáldHogyHéHelloBudapest
2017. máj. 26. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszed, bántanak. Pszichotherápia kéne.

Az embereknek más dolguk is van, mint téged bántsanak.

2017. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megint doki???:{}
2017. máj. 26. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akar bántani senki. Az emberek közötti súrlódások, véleménykülönbségek az élet folyamatos velejárói. Mindenki azt hiszi, hogy neki van igaza, nem vagy egyedül! A másik kérdésed alaat már írtam kedden (akkor úgy tűnt, jobb állapotban voltál), hogy próbálj olyan pszichiátert keresni, aki nem akar egyből gyógyszerezni!

"akut pszichotikus zavarok" - nem tudom, miért írja, hogy akut, a panaszaid alapján ez határozottan krónikus.

Xanax és egyéb benzodiazepinek helyett kipróbálhatnád a withania somnifera (ashwagandha) nevű cuccot, sok embernek beválik, aki xanax, rivotril, stb függő (volt).

2017. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, de nem az 5 perces-féle. Aki meghallgat, megért és a problémáid tudatában ad neked tanácsokat. Ez kórházi tartózkodással jár. De ezt egyszer megteszed, és jobban leszel.

Ha akarod, írj, én meggyógyultam.

2017. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ep errol beszelek!! Korhazi kezeles, megszabadulnak tolem! Ez a celjuk, hogy orultnek nyilvanitsanak, es ki se engedjenek soha
2017. máj. 26. 09:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Talintulli, mint irtam, regota van, es hogy erted hogy jobb allapotban voltam? Nem csinaltam semmit az elozo kerdesem ota. Most nem jo az allapotom? Kezdem azt erezni hogy a vilag osszefogott ellenem, hogy eltavolitsanak. Azert teszik, hogy orultnek nyilvanithassanak. Es azert igx csinaljak , mert ha valaki siman agyonlo, azt le kell a gyilkossagert csukni. Senkit nem csujatnanak le csak miattam. Ezert inkabb hagy eljek, csak legyek orultnek belyegezve, a vegen ugyis zart osztaly...nem logikus?
2017. máj. 26. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagy kompletta
2017. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen,veled van a baj.Senki sem akar bántani. A Vőlegényed azért a Vőlegényed ,mert szeret téged.Tudod,mióta alakult ez ki? Vagy miért?
2017. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2015-ben. Es asszem eltoltam, hogy kinel vettem belyeget. De csak egyszer... Azota egyre csak valtozik az eletem , es az orulet fele halad
2017. máj. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!