Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon gáz, ha már másodjára...

Nagyon gáz, ha már másodjára hívom fel a magán pszichiáterem, mert már másodjára dobom ki a gyógyszereimet, de közben rájövök, hogy még is kell?!

Figyelt kérdés
Két hónap leforgása alatt történt mindez,mert félek ezektől az antidepiktől,annak ellenére,hogy a második nagyon is jó volt,de megijedtem és pár nap után kuka lett a vége. Mit gondol rólam? Haragudni fog? Holnap hívnám,de rettegek felhívni.

2017. máj. 29. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki miért lenne gáz? Felírja újra, te fizetsz neki, oszt ennyi.
2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rettegni, nem fog haragudni. Sokan kidobálják a gyógyszereiket (pl:én:-D). Ha nem vagy jól a gyszerek nélkül, akkor szedni kell. A doki ezt tanulta, ehhez ért (?), ezért fizeted. Beszélj vele, mondj el mindent, és ő majd kitalál valamit a pénzéért.
2017. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szenes43 ***** válasza:
Magánban nem illik megsértődni hiszen bármilyen orvos a betegeiből él. Odatelefonálsz hogy mikor tud fogadni és akkorra odamész és azt íratod fel amelyik használt idáig is. Nem kell rettegned mert te fizetsz és ő meg foglalkozik veled. Akkor ha egészséges lennél nem kérnéd a szolgálatait.
2017. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jeverezi ***** válasza:

Minek dobálod ki a gyógyszereidet? Nem tudom hogy haragudni fog e kérdezd meg tőle hogy haragszik e rád amiért kidobálod a gyógyszereket.


Amúgy meg az együttműködés teljes hiánya látszik a kérdésedből és ezmiatt azt gondolom nem is akarsz te meggyógyulni

2017. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon is megszeretnék gyógyulni!Örülök,mikor ilyen pozitív valaki és azonnal rúg egyet a másikba.Az,hogy félek a gyógyszertől,nyilván nem véletlen. Egy rokonom pont egy félrekezelés miatt halt meg. Naná,hogy tartok tőle. De nehogy már normálisan válaszolj. Még véletlenül jobban éreznéd magad.
2017. máj. 30. 18:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves bátorítók! Köszönöm a bátorítást! Beszéltem vele,nagyon kedves volt és megbeszélünk mindent. Reggel megyek is hozzá. Mindig emberséges sima szakrendelőben is. Szóval nem csak a pénz motiválja.Nem csalódtam benne. Köszönöm,hogy biztattatok!
2017. máj. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!