Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szedem a gyógyszereket...

Ha szedem a gyógyszereket miért van ilyen kényszerem?

Figyelt kérdés
Strertalin tevát és ataraxot szedek kényszerbetegségre amitől sokkal jobb de van ez a fejkaparás,olyan késztetést érzek rá hogy csináljam néha elmúlik néha visszajon.Ma egy tanár kérdezte hogy bevertem a fejem mert tiszta seb meg csúnya...leszoktam szedi az elszáradt sebet aztán mindig sebesebb lesz...Mi okozza ezt?
2017. máj. 29. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy olyan rosszul nézz ki hogy elkéne mennem vele orvoshoz,meg az osztályból is azt mondták hogy rosszúl nézz ki,hát én nem nagyon láttom de kezd viszketni mostanában...
2017. máj. 29. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Juj, ennyire erősen kaparod a fejedet? Lehet ezt is meg kellene említened az orvosodnak.

Attól, hogy gyógyszert szedsz, még nem fog minden gondod megoldódni - neked is hozzá kell tenned a magadét.

Én is kényszerbeteg vagyok, blogot is vezetek a betegségemről, nemrég kezdtem. Jót tesz.

2017. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jeverezi ***** válasza:
ez nem a hajtépegetés nevű betegség? Az is kényzserbetegség lehet hogy antipszichotikumot is kéne szedned ha ennyire súlyos az állapotod!
2017. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a hajam tépkedem
2017. máj. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!