Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék pszichopata?

Hogyan lehetnék pszichopata?

Figyelt kérdés

Elsőre fura a kérdés elismerem, de gondoljatok bele, milyen jó nekik.

Nem zavarják meg őket az érzelmeik(mivel nincs). A szemük se rebben, bármi történjen. Nem izgulnak, nem szoronganak, minden helyzetben hozzák magukat, nem aggódnak semmin.

Egy volt melóhelyen volt egy srác, aki az előző munkahelyén többedmagával kipakolták a céget, aztán akkor volt a bírósági tárgyalásuk. A gyereket egyáltalán nem érdekelte mennyit kap, röhögött az egészen.

Nem idegeskednek semmin, nem érdekli őket a jövő, kihasználnak mindenkit (már akit lehet), élik világukat, tojnak mindenre, meg mindenkire. Nem depressziósak, nincsenek önértékelési problémáik, érzés nélkül átgázolnak mindenen, neki a falnak ezerrel, és amilyen mákjuk van mindig bejön nekik minden.

Hát őszintén, nem jobb az ilyeneknek ebben a világban?

Szóval, hogyan lehetnék pszichopata? Nincs ilyen tanfolyam? Mert ha nincs, akkor ez egy piaci rés, tuti bejönne ha valaki ilyenre vállalkozna.



2017. máj. 31. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akarattal, szorgalommal ugyanúgy nem tudsz pszichopata lenni, ahogy autista, vagy skizofrén se. Ha ezt meg lehetne oldani, már ez lenne a világ legnagyobb üzlete. Még a fegyver, vagy gyógyszergyáraknál is nagyobb.
2017. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furi kérdés az biztos. De abba is gondolj bele, hogy ugyan így boldogság érzetük sincs, se erkölcsi érzetük, ez viszont nem jó. Mert hiába válik vezetővé, hiába lesz meg minden anyagi java, ha nem tud neki örülni, nincsenek barátai, nincs kapcsolata és nem tudja mi az hogy szeretni, csak azt tudja hogyan legyen köcsög, mert érzések nélkül gázol át másokon az ő érdekeiért és a posztjáért. Én egyátalán nem irigylem őket, mind uborka fejű, mosolyogni képtelen idi.óta, szánal.mas fé.rgek. Én is találkoztam már nem egy ilyen emberrel, a szemükből is látszik, hogy a leki világuk egy nagy zérus, mit lehet ilyenben irigyelni? A hatalmukat? Abba sincs semmi jó, mert nem tud boldog lenni!
2017. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazi pszichopatanak is vannak hibai, es talan nagyobbak mint egy normalis embernek. Ok is szorongnak es nem birjak elviselni a kudarcot. Az igaz, hogy az erzelmek es az erkolcs teren hianyosak, ezert buknak be sok mindent. A pszichopata embernek ugyan ugy vannak vagyai. A hatalom, es a sajat meghiusithatatlan gondolatai. Nehogy azt hidd hogy kigancsolhatatlanok, pont hogy konnyebben buknak el egyes helyzetekben.
2017. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A limbikus rendszert kellene eltávolítani az agyadból. Ez nem lehetséges. (legalábbis én úgy tudom.)
2017. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Sejtettem, h nem egyszerű a dolog :-).

C.-hogyan és mennyiért?

2017. jún. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!