Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Introveltált embereket miért...

Introveltált embereket miért nem fogadják el?

Figyelt kérdés
Pedig ez nem betegség, se mentális dolog, csak egy személyiség. Miért baj az, ha másképp látom a dolgokat, mint az átlag, és egyedül szeretek lenni? Ez mitől annyire ilyesztő az átlagnak. Nekem már fárasztó az, hogy állandóan megjátszam magam és azt mutassam, amit látni szeretnének, hogy elfogadott legyek. Felnőtt vagyok, közel 40hez, nő, ha ez valakit is érdekelne. Mióta magam vagyok jobban érzem magam, csak azt veszem észre, hogy sokan furán néznek rám, vagy nem értenek, pedig csak őszinte vagyok. Nem játszom többet magam, vagy akkor ez a személyiségű ember így járt?

2017. jún. 2. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Manapság nem szeretik az őszinte embereket.
2017. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert félnek az egyedülléttől és nem értik te miért érzed jól magadat így. Szerintem nagy önismeret kell ahhoz,hogy valaki egyedül is jól érezze magát szembe menve a "mindig legyen valakid és mindig szocializálódj" társadalmi elvárásokkal.
2017. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezzel én is így vagyok, de eljutottam oda, hogy lesz.rom, mint gondolnak róla. Nem fogom magam az ő kedvükért kínozni.
2017. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember falkalény. Ha te meg "szeretsz egyedül lenni", ám tessék: kiközösítenek a p____ba, aztán mikor ott állsz munka nélkül, barátok nélkül, társkapcsolat nélkül, pisloghatsz, hogy de miért.
2017. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utoló! Ki mondta, hogy nincenek barátaim? A barátok nem arra vannak, hogy akkor zedjük őket elő, amikor bajban vagyunk! A máik meg egyáltalán nem bizto, hogy a munkanélküliégben tudnak egteni, eddig engem 1 imerősöm segített munkához egyszer az is több mint 10 éve volt már, azóta ha bajba kerültem enki nem egtett é nem i azért kellleneka barátok, hogy csak a egtégük miatt. Te gondolkozol furán, ha neked erről szólnak a baráti kapcolataid, mert azok akkor nem baráti kapcsolatok, hanem érdek, lényeges a különbség.
2017. jún. 3. 07:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs az "s" billenyűm, néha rossz, beragad...
2017. jún. 3. 07:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy darabig az introvertált ember is jól elbeszélget társaságban, de ezután vissza kell húzódnia, míg aki extravertált, az jobban élvezi, és tovább is maradhat. Vajon melyiküket fogják jobban szeretni a társaságban?
2017. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne személyeskedj amikor azért kirekesztenek mert szeretsz egyedül lenni. Én is ilyen vagyok, én pl nem veszem fel ha másképpen tekintenek rám. Úgy vagyok vele ők ezt nem értik, akkor miért is várnám el hogy elfogadjanak, mert az elfogadás mindig a megértésből fakad. Mondjuk aki szeret egyedül lenni annak is kellenek barátok és kapcsolatok csak sokall jobban megválogatja az ember.
2017. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kell elfogadniuk, de annyi tisztelet jár mindnekinek, hogy ne közösitsék ki, csak mert zárkózottabb. Én sem csesztetem az e.troveltáltakat, mert nem értem őket. Nekem ők az idegenek. Némelyikük úgy viselkedik, mint egy debil, a zsememben mégsem piszkálódok vele. El kéne fogadni egymást úgy ahogy vagyunk, egyszerűbb volna a világ is. Ennyire nagy dolog? Azért mert nem úgy gondolkozol, vielkedsz mint a máisk akkor hül.ye is vagy és ki kell közösiteni? Akkor a világgal van a baj nem velem.
2017. jún. 3. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem, miert akarják minden emberre ugyanazt az életmodellt ráhúzni. Annyiféle ember van, mindenkinek más életstílus való. Nem mindenki egyforma és nincsen probléma azzal sem, aki egyedül szeret lenni es azzal sem, aki a nagy társaságokban érzi jól magát. A probléma az, hogy az utóbbiak mindig el akarják hitetni, hogy nekünk az hogy egyedül vagyunk nem jó és változtatnunk kell mindenáron. Pedig nagyon is jó tud lenni. Én szeretek eljárni mindenféle helyekre, de emberekkel lenni és beszélgetni fárasztó nekem, mert úgy érzem nem tudok megfelelni nekik. De őszintén szólva nem is akarok, nagyon jól érzem magam és meg van a saját életstílusom, amit egyedül tudok a legjobban követni. :)
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!