Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért menekülök a múltamba?...

Miért menekülök a múltamba? Visszasírom az elmúlt éveket.

Figyelt kérdés
Közben vannak depressziós, máskor szorongós időszakaim, mikor szomorú hangulatom lesz, mindig visszagondolok azokra az időkre, amikor boldog voltam, mikor szorongok akkor pedig vagy kilátástalannak tűnik az életem, vagy pedig félek olyan dolgoktól amik nem következnek be. A kérdésem inkább a múltra irányul, miért vágyódom utána, mikor tudom, hogy soha nem lesz már az életem olyan, mint akkor, én sem leszek már fiatalabb. Lehet, hogy akkor sem voltam boldog igazán, csak az idő szépített meg mindent, nem tudom.

2017. jún. 8. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat. Sajnos ez csak rosszabb lesz az évek múltával. Én is jobb szerettem 8 éves lenni, mint 42. És valószínűleg majd később jobb szeretnék 42 lenni, mint 68.Sanszos, hogy mi nem fogjuk már megérni az időgép elkészültét.
2017. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!