Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sos, mitévő legyek? Hangokat...

Sos, mitévő legyek? Hangokat hallok!

Figyelt kérdés
voltam bent ezért a pszichiátrián 1 hónapot diagnózisom organikus hallucinózis. eddig nem parancsolóak voltak a hangok mostmár pedig igen, azt mondják "ölj már meg" ezt egy női hang mondja amely visszhangzik. a pszichiáter mindig abilify-t ir fel de már 3 hónapja van már hogy szedem és nem használ kérdeztem hogy másik gyógyszert nem lehetne azt mondta nem! nem kérek hülye válaszokat...

2017. jún. 8. 19:08
 1/8 anonim válasza:
Volt valami trauma az eletedben? Lehet hogy Ez miatt alakult ki Ez a halucinacio.
2017. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgessetek a hanggal. Jobban telik az idő.
2017. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt trauma. de nem értem miért nem lehet másik gyógyszert adni azt már csak akkor kapom majd meg ha skizofrénnek minősítettek? :'( nem akarok skizofrén lenni
2017. jún. 8. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosodnak jó oka van arra, hogy tartsa a jelenlegi gyógyszerezésedet.Ha 3 hónapja nem szeded, akkor hogy hasson az abilifly? Én szívesen segítenék neked, de nem én fogom ezeket eldönteni, és nem is a többi válaszoló, hanem az orvos. De jobbulást!
2017. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja szedem és nem hat!nem azt irtam hogy nem szedem!
2017. jún. 8. 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
egyik nap vizuális hallucinációim is lettek, mintázatokat kezdtem el látni nagyon megijedtem, nemértem mért nem lehet egy másik antipszichotikumot ha ez nem használ
2017. jún. 8. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy másik orvost hátha tud segíteni.jobbulást.
2017. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kuzdj meg vele, ra kell jonnod, hogy a felelem amit a hangok generalnak, mi az oka. Pl en rajottem, hogy rettenetesen rettegek valamitol ami ellen letrejottek a hangok, de vegul is ugyan az a helyzet allt elo, hiszen a hangok csak takartak azt amitol rettegtem. Mivel takartak, egy ido utan a hangoktol feltem, hiszen az agyam osszekototte a ket dolgot. Amig ra nem jottem egyedul erre addig nem hatott semmi. A trauma is lehet hasonlo, takargatsz valamit ahelyett hogy feldolgoznad es a hangok is megszunnenek. A gyogyszer arra van hogy elnyomjon egyes dolgokat, de nem vegleges megoldas hiszen ha leallsz ujbol bekepzelheted a gondokat es meg is jelennek, nem is beshelve arrol, hogy nallad nem is segit. Nem mondom hogy allj le a gyogyszerrol, hiszen nem vagyok orvos. Csak arra osztokellek, hogy te magad keresd meg a problema forrasat, legyel te a vadasz, old meg, varrd be a sebeidet es allj fel hogy folytathasd az eletedet. Sok sikert. :)
2017. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!