Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi alapján építsem fel az...

Mi alapján építsem fel az értékrendemet? Kinek, miben higgyek?

Figyelt kérdés

30 évesen oda jutottam,hogy nincs önbizalmam, bizonytalan vagyok mindenben. Nem vagyok sikeres az életben ez tény. Mindenki tanácsokkal próbál ellátni.

Vallásosnak lettem nevelve, de nem tudom az az igazi e, ugyanis kiskoromtól mondták van Isten(ke) aki jó, imádkozni kell!!!

Ugye vannak az embernek szülei barátai kollégái rokonai mindenki okoskodik....mindenki sikeres(ebb) mint én.. Szerintem értitek nagyjából a gondot. Ki mi alapján építi fel a szemléletmódját? Saját megérzéseim 3/4e rosszul sült el? Így nem igazán találok párt, nem igazán élvezem az életet, nem akarok öngyilkolászni de kb nem látom értelmét semminek megyek a csorda után de majd minden nap uj csorda után...Remélem érthető ez az egész

Ffi31

Eddig voltak irányok de mind zsákutcák lettek.



2017. jún. 9. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem, akik ilyeneket csinálnak nem Jézus követői. Ne ebből indulj ki. Hanem az Újszövetségből, és Jézus tanításaiból. Van azért számos őszinte követője is.


1 Ján.

4,20 Ha azt mondja valaki, hogy: Szeretem az Istent, és gyűlöli a maga atyjafiát, hazug az: mert a ki nem szereti a maga atyjafiát, a kit lát, hogyan szeretheti az Istent, a kit nem lát?

2017. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!