Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme a pszichológusoknak...

Mi értelme a pszichológusoknak meg a pszichiátereknek ha csak rosszabul vagyok tőle?

Figyelt kérdés
Csak jobban felidegesített meg elvette az életkedvem amikor szerelemről meg ilyen baromságokról kérdezett a pszichó fuhh...De a rosszabb hogy a pszichiáter azért akart osztályra küldeni mert sokat gépezek és keveset alszok,de meg gépeltem volna az arcát...mintha nagyobb bajom nem lenne.. 16/f
2017. jún. 10. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A pszichológust rég ott hagytam közhelyekkel érvelni próbáló nyomorult..
2017. jún. 10. 22:14
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy rossz élményeid vannak ezzel kapcsolatban.

Nekem a barátnőm van ilyen szituban, ő már pszichiátrián van kórházban. Nekem sincs jó tapasztalatom ő általa, mert állítólag a doki azt mondta neki, hogy mindent zárjon ki az életéből és csak magára fókuszáljon. Ennek az lett az eredménye, hogy tőlem időt kért, 2 hete fel sem hív, semmi kontakt nincs, legalább annyi, hogy él még vagy valami.

Pedig akárhány fórumot olvasok, mindenhol azt írják, hogy a párkapcsolat az egyik, amivel sikerül ezeknek az embereknek kikecmeregni ebből az állapotból.

2017. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat phej.. kinek kellene egy ilyen tikkes beszélni nem tudó valaki mint én? Meg persze csakis szerelembe fogok esni valakibe...
2017. jún. 10. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:

A te eseted ezek szerint más, de mi együtt voltunk és úgy került egyszer csak ilyen állapotba.

Nem tudom mennyi ideje jársz hozzájuk, de ezekkel az a baj, hogy elmész, beszélgetsz velük és hazamész, utána meg ugyanaz a letargikus környezet vár, akkor hogy lenne már jobb? Van akinél ez hosszabb idő, van akinél rövidebb. Ezért javasolják ilyen esetekben, hogy menjen kórházba, ott vannak csoportterápiák is, jelenleg ezt a betegséget máshogy nem lehet gyógyítani orvosilag

2017. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Áltudománytól miért vársz valós eredményt? A cihiátert kell leginkább kerülni, mert az simán padlóra küld. (nem ok nélkül szoktam ezt írni ezekről a foglalkozásokról, életvidám, derüs ismerősömet a sorozatos munkahyli problémák és idegösszeroppanás után olyan k. jól megkezelték, hogy 10 éve rokkantnyugdíjas, de rendszeresen kap most is injekciót, hogy hülye is maradjon)
2017. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem ugy kene hozzaallni hogy fuj hulye pszichok meg undorito az osszes hanem mondjuk meghallgatni oket es belegndolni hogy lehet igazuk van. Mondom ugy hogy ket eve keresek normalis pszichologust es most vegre talaltam ingyenesen hetente. Egyaltalan megcsinalod azokat a feladatokat amiket ad? Mert ha varod h vmi varazslattal meggyogyitson akkor Ugy nem fog menni. Az allami pszichiaterekkel nekem is rossz tapasztalataim vannak de halistennek a szuleim tamogattak maganban ami havonta egyszer volt egy 10 ezer ft. Es en erzem a valtozast. Jobban vagyok. Azon is el kene gondolkodnod hogy lehet hogy maga a kornyezeted miatt vagy rosszul peldaul en otthon szornyen erzem magam senki nem foglalkozik velem ezert fogok menni koleszba es van egy baratom akivel 2 eve egyutt vagyok es erzem hogy ha vele vagyok stabilabb az allapotom. Ne add fel mert talalni fogsz jot egyszer , es nagyon is volt oka hogy miert kerdezgetett szerelemtol. Sajnos ok kifogjak mondani amit gondolnak es az neha kemeny. Akkor is ha neked faj. De ezzel csak segitenek magadba nezni. Sok sikert! 16/L
2017. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pf..Élek amíg tart az élet és nem foglalkozom másokkal aztán csá...mindenki túl komolyan veszi a dolgokat "jaj párkapcsoalti problémám van" jaj "elhagyott a feleségem" jaj "meghalt ez jaj meghalt az" És beleszól a sok gyökér az életembe mintha nem lenne mindegy minden ha egyszer elrohadunk a gcibe a föld alatt hál istenek..
2017. jún. 10. 23:32
 8/12 A kérdező kommentje:
vagyis nem valakit el hamvasztanak vagy egy kannibál esetleg állat gyomrába végzi vagy feloldják savba esetleg a víz alján végzi és a többi
2017. jún. 10. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjel csak el pszichiatriara radfer
2017. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha te mondod
2017. jún. 11. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!