Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-vel, szoc fobiaval, es...

OCD-vel, szoc fobiaval, es panikbetegseggel hova menjek? Kihez forduljak? Eloszor Hazi dokihoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Először is ne diagnosztizáld magad. Másodszor háziorvos, aki ad beutalot a pszichiátriara -vagy magán pszichiáter
2017. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Pszichiátriára. Én hétfőn voltam, nem kellett beutaló.

Én azt mondtam a pszichiáternek hogy sokszor vannak pánikrohamaim, és lecseszett hogy ne diagnosztizáljam magam.. a tüneteim mondjam.

Végül a kórlapomra a pánik syndróma és szorongás zavar került. Én kaptam frontint és kedélyjavítót.

Mindenképpen menj el. Miután a pszichiáter megvolt, irány a pszichológus, mert a gyógyszer nem megoldás véglegesen. Az csak elviselni segít a napokat. Sztk-s alapon is van pszichológus, ha nincs rá kereted.

2017. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen elmegyek mar! ja es a kenyszerbetegsegbem biztos vagyok!!! ne vomjatok ketsegbe!! es szoktak panik rohamaim is lenni. es indokolatlan rossz kedv uresseg.
2017. jún. 17. 11:36
 4/25 A kérdező kommentje:
aki nem hisz nekem irjon es kifejtem a tuneteimet
2017. jún. 17. 11:41
 5/25 A kérdező kommentje:
amugy a dokinak termeszetesen nem azzal kezdem a beszelgetes hogy jonapot kenyszerbeteg vagyok...
2017. jún. 17. 11:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez menj. Majd ő diagnosztizál.

Miből gondolod, hogy OCD-d van? Kifejted?

2017. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
szia kifejtem: onnan hogy kenyszer gondolatok tornek ram neha amik reven ha dadogok akkor a barataim/munkatarsaim nem normalisnak fognak gondolni. persze tudat alatt.sejtel hogy.nem nem.ezt hiszem.ezert inkabb tobbnyire hallgatok es kerdezoskodnek tolem mi a bajom miert vagyok ennyire komoly en.meg egyszoval.nehezen valaszolok.valami kamu dolgot, hogy peldaul rossz kedvem van. holott nem. csak egyszeruem.hulye vagyok....annyira.kellemetlenul erzem magam ilyenkor. ha sokaig.igy hallgatok es meg.kell szolalnak akkor tokre nagy lampalazam van es nagyon rosszul erzem magam emiatt es nehezen birok.megszolalni.plusz jelentkeznek.ezel a kenyszer.gondolatok..ebbol gondolom.semmit.nem.ertettel... sajnos ezt csak.en erthetem ea.nem.aegitjet rajtam.senki
2017. jún. 17. 22:34
 8/25 anonim ***** válasza:

A kényszergondolatok szorongás esetén is jöhetnek, nem feltétlen jelent rögtön OCD-t.

Fordulj pszichiáterhez.

2017. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
en jobban tudod oké??? latom ismersz nagyon. okoskodsz itt he
2017. jún. 18. 07:29
 10/25 A kérdező kommentje:
pszichiaterhez megyek majd
2017. jún. 18. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!