Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pedofíliának lehet oka egy...

Pedofíliának lehet oka egy rögzült kisgyerekkori szexuális élmény?

Figyelt kérdés
Szexuális játék baráti család kislányával.

2017. jún. 20. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy lehet. Lásd: Lolita című könyv / film
2017. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy abban ilyen lett volna.
2017. jún. 20. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Az esetek többségében az...
2017. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Attól is függ mi történt. Ma már annyira felszínesek vagyunk, hogy bármire álszent módon túl simán ráhúzhatjuk, hogy pedofília, még akkor is, ha semmi olyan nem történt.


Két kérdés van ilyenkor:

1. Mi történt pontosan?

2. Akartátok-e mindketten?

Ha a 2. kérdésre egyértelműen igen a válasz, és ő is, te is, kvázi mindketten önként akartátok azt a dolgot, tehát nem valaki hatására vagy fenyegetésére mondott a másik igent, akkor tökmindegy mi történt nem fogható fel pedofíliának, tehát ne állítsd be annak! Akkor se, ha azért mondanál csak nemet mert szégyellsz szembenézni az igazsággal, és szégyelled azt is, ami történt!

2017. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

"2. Akartátok-e mindketten?

Ha a 2. kérdésre egyértelműen igen a válasz, és ő is, te is, kvázi mindketten önként akartátok azt a dolgot, tehát nem valaki hatására vagy fenyegetésére mondott a másik igent, akkor tökmindegy mi történt nem fogható fel pedofíliának"


De, felfogható pedofíliának. Pedofília: SERDÜLETLENEK iránti szexuális vágy. Magyarán ku.rvára mindegy ha az a a hat éves azt mondta hogy akar szexelni, attól még - szerencsére- bűncselekmény. Ugyanis a gyerek befolyásolható, fel sem fogja mibe viszik bele, vagyis kihasználják.

2017. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5.! Nem gondolod, hogy részletek ismeretének hiányában még korai lenne ráhúzni a vizes lepedőt? Pont erre figyelmeztettem fentebb! Amíg részletek nincsenek, ne ítélkezz!


(Egyébként a kislány az nálam "kislányt" jelent, kvázi kölyökkor előttit, én így értelmezem a kérdező által megadott részinfót, a szexuális játék, pedig nem feltétlenül azonos a szexuális aktussal, közösüléssel. Lehet valami totál ártalmatlant csináltak esetleg megmutatták csak a másiknak a sajátjukat,... nem tudjuk! Te sem tudod. Addig - de most komolyan - minek ítélkezel?)

2017. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Frászt! 50 éve voltam gyerek. Akkoriban nem a számítógép zsinórjaiba gabalyodva nőttünk fel, hanem kint, a szülők vigyázó tekintetétől távol töltöttük az időt. Fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal. De megesett, hogy csak ketten voltunk kint a szomszéd kislánnyal. Akkor papás-mamást, vagy doktor bácsist játszottunk egy bokrokkal benőtt kútgyűrűben. És elhiheted, nem én voltam az egyedüli fiú, aki erre rá tudta venni a lányokat. Mégse lettünk ettől pedofilok.
2017. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, mutogatás, fogdosás, doktoros játék...6 éves kor körül.
2017. jún. 21. 13:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt írtam, kisgyerekkori élmény...egy kisgyerek nem lehet pedofil, csak amikor már felnőtt.
2017. jún. 21. 13:49
 10/13 A kérdező kommentje:
A kislány kezdeményezte a játékot.
2017. jún. 21. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!