Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5-HTP tapasztalatok depresszió...

5-HTP tapasztalatok depresszió esetén?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a természetes antidepresszánssal kapcsolatban? Szorongásos depresszióm van, arra szeretném alkalmazni. Mindig jelen volt az életemben a stressz, de az utóbbi fél évben sokat romlott a helyzet és a tartós alvászavar tönkreteszi az életemet.

Volt már évekkel korábban ehhez kapcsolódó kérdés, de érdemi válasz nem született a témában. Azóta esetleg valaki aki próbálta?



2017. jún. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamikor kb. 2008-ban rendeltem külföldről több alkalommal. Akkor magyarban még nem hallittam róla, csak olvastam, hogy jó. Szorongàssal küzdök fiatal korom óta. Akkor több hónapig szedtem. Jó volt, nagyon is. Örömöt talàltam ismét mindenben, szorongàsom lecsökkent. Sajnos utàna arról a helyről nem tudtam rendelni. Maradt a Xanax. El is feledkeztem az 5-HTP-ről. Sajnos. De làtom most màr itthon is lehet kapni. Én is rendelek. Próbàld meg, szerintem jó.
2017. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

Idetévedőknek üzenném, hogy nem csak placebo hatása van. Megjött a rendelésem pár nappal a kérdés kitétele után és végre tudok aludni, illetve jelentős életminőség-javulást hozott már pár nap elteltével! :)

2017. jún. 28. 03:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagyon örülök! Én is rendelek, mert jobb ha nincs durva mellékhatàs .
2017. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!