Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti akik gyógyszereket szedtek...

Ti akik gyógyszereket szedtek és pszichológushoz jártok miért nem próbáltok ki valami ilyesmit?

Figyelt kérdés

Sok jó módszer van agykontroll, théta healing, rebirthing stb. egy próbát megérne szerintem, nekem bevállt.

Nem kamuk ezek hiszen sok embernek segítenek és természetes.


2017. jún. 22. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Ngy tévhit, hogy aki pszichiáterhez jár abba csak tömik a bogyót. A gyógyszeres kezelés csak kiegészítés a pszichoterápiákhoz, anélkül nem ér semmit. Amelyik pszichiáter csak gyógyszert ír, azt ott kell hagyni.

Számos terápiás kezelés van.

2017. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pont azért nem ér semmit, mert természetes..

Meg egy pánikroham közepén ilyeneket nem tudok megcsinálni..Elhiszem vannak olyan erős emberek akiknek sikerül uralni magukat egy roham közepén, de nekem nemmegy..Csak arra tudok gondolni hogy most valami halálos betegségem van..Valahogy ahogy a gyógyszereket szedtem, biztonságban éreztem magamat, mert hogy ez nem természetes..De már leálltam vele 1 éve és teljesen jól vagyok, még egy kicsit hipochonder vagyok, ha fáj a hasam vakbélgyulladásom van, ha a fejem fáj agyhártyagyulladásom van stb..Már minden betegséget képzeltem, és az összesnek tudom is a tüneteit, ezért anyukám mondta hogy mehetnék orvosnak, majd elgondolkozom rajta! 15/F

2017. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Áááá de nehéz megállni, hogy ne legyek dühös egy ilyen kérdést olvasva!
2017. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert ilyenekre nincs pénzem. A pszichiátriai gyógyszerek párszáz Ft-ba kerülnek, pszichológusból meg lehet ingyeneshez is menni (SZTK-ban).
2017. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egészségügyi rendelkezésre 90% támogatással kapom a gyógyszert a pszichiátertől (így kb 80 Ft egy havi adag),az ellátás pedig ingyenes.Utánajárás kérdése, számos gyógyszerre érvényes.
2017. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szóval ha vallásos vagy, és sok ember mondja neked, hogy Isten nem létezik, akkor igazuk van, hisz sok ember úgy tapasztalta és azt állítják?
2017. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített az agykontroll. Illetve minden szép és jó volt 2 hónapig ,de ma már rosszabb mint előtte volt.Olyanokat hozott felszínre ,amivel nem tudok egyedül megbirkózni. Bár gyógyszert nem szedek a pánikbetegség miatt.
2017. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert ezekkel a modszerekkel fel lehet hozni emlekeket, erzeseket amikre nem emlekszunk?
2017. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8 as ,igen fel lehet .Nálam ez nagyon is bejött sajnos. Valószínűleg mindenkinél másképp működik az agykontroll is. Ezt leszámítva jó módszer.
2017. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
engem 1 kezelés kigyogyitott a szorongásból és nem volt drága
2017. jún. 22. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!