Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meglévő nyugtató függőség...

Meglévő nyugtató függőség esetén meddig tart az elvonás? Mik az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki élt át ilyesmit?

Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 29. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja nekem kellet volna hogy átéljem de nem történt meg nem is értem, hogyan miért nem xd. Leálltam vele egyik napról a másikra pár éve, nem éreztem, hogy el/megvonási tüneteim lettek volna.
2017. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első, akkor nem voltál igazi függő.


Napi 5mg xanaxot tettem le hirtelen, nem volt kellemes, kemény fizikai tüneteim voltak, de pszichésen rendben voltam utána, ha nem értek túl nagy ingerek.


Mivel az alap problémám létezik, és magától nem fog csak úgy eltűnni, nem is történhetett volna másképp, minthogy rászoktam a Rivotrilra. Szép lassan csökkentgettem, és már elhagytam pontosan 5 napja. Fizikailag nem vészes, de most pszichésen iszonyatosan a padlón vagyok. Nem tudok enni se, és csak nézem, ahogy szép lassan fogy el a testem.


A fokozatosság miatt nem volt vészes, de találkozni a valósággal most borzasztó.


22l

2019. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!