Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek segített...

Van itt olyan akinek segített a pszichologus?

Figyelt kérdés

csak szerintem kamu az egész pszichologia?

nem csinál semmit csak kérdezgeti hogy vagyok, bólogat.

tanácsot nem ad.

El mondom a múltamat és nem sefit feldolgozni, mondom hogy bántottak az iskolában erre ő "hm magyon megtalálták" nehéz lehetett magának" mintha egy falnak beszélnék nagyon felidegesit, és ezért fizettem, másnak ez bejön vagy mi?


2017. júl. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Nekem igenis rengeteget segít a pszichológusom, és ráadásul TB támogatott.

Ha gond van a tiéddel, keress egy szimpatikusabbat :)

2017. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem segített.
2017. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is segített, bár én pszichiátrián voltam kezelve. A jó pszichológus sokat kérdez és a kérdéseivel terelget a megoldás felé, legalábbis velem ez volt. Ha a tied nem tűnik efektívnek, akkor szerintem is keress mást.
2017. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én "elfogyasztottam" egy pszichiátert és két pszichológust, mire megtaláltam a számomra megfelelő szakembereket. A pszichiáterem és pszichológusom, akik közel két éven keresztül kezeltek, tökéletes munkát végeztek, összedolgoztak, tárgyaltak a hogylétemről, a pszichiáterem aszerint módosította a gyógyszertípusokat és adagokat, hogy a pszichológusom szerint hogyan haladtam. A pszichológusom fél évig nem segített konkrétabban, inkább csak ismerkedtünk egymással, aztán kezdtünk bele a komolyabb munkába, ami sokszor kihívás volt nekem lelkileg, mivel önmagammal kellett küzdenem, a saját negatív gondolataimmal kellett szembenéznem, elfogadni, hogy nem a világ akadályoz, hanem én akadályozom önmagam. Volt egy időszak, amikor jónak látta, ha beutal egy hétre pszichiátriára, ott megint egy másik orvos dolgozott velem, ott inkább együttműködtem és bológattam mindenre, amit mondott, hogy hamarabb kiengedjen, mert ő sem volt az az orvos, aki komolyan vett volna engem. Szóval, ha megtalálod a számodra megfelelő szakembereket, akkor segít, ha nem, akkor meg nem fog.
2017. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu
2017. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Sajnos nem 1-nél voltam már, elöted kedvesek, a hátad mögött meg kibeszélnek, az összesnél az volt a baj ha hazudtam, ha meg igazat mondtam akkor az h hogy mondhatok ilyet, azt hiszik h a pszicho mágiájukal meg pár pirulával jobban lesz valaki, elvileg ennek hosszú időnek kéne lennie mire javul vmi, de azért már pár hét után beszolnak h semmit nem javulsz. Bizni sem lehet bennük. Ha meg fizetöshöz mész az meg minden ,,szép" dolgot beléd beszél h neked ez a bajod meg az bajod h tovább járj hozzá. Aztán ha tényleg szükséged lenne rá akkor meg lese szar.
2017. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én pszichológusom mindig az ő múltjáról beszélt, majd elküldött, hogy semmi bajom😂
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!