Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menjek el pszichológushoz...

Menjek el pszichológushoz vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb fel évvel ezelőtt két évig tartó depresszióval küzdöttem nagyon nehezen jöttem ki belőle. Pár héttel ezelőttig tartott ez a jo állapot most megint kezdek rosszabbul lenni van amikor nehezen kapok levegőt, folyton sírok ugye nyári szünet van és egyedül vagyok itthon ezt elég nehezen viselem van amikor mar az öngyilkosság is megfordul a fejembe annyira nem bírom ezt az egyesületet. Van egy pasi akivel joba vagyok lehet több mint barátság és most nagyon sokáig nem láthatom akárhányszor eszembe jut elmegy mindentől a kedvem és nagyon fura tede rossz érzést érzek amit nem tudok leírni hogy milyen. 17/L

2017. júl. 7. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is,nem voltak barátaim emrt idiótákközött mozogtam.Nekem az segített, hogy írtam minden napra To Do listákat, oylanokkal mint 40 perc kocogás, ebéd elkészítése magamnak új recept alapján,elolvasni 50 oldalt, hosszabb sétára menni, turizni a belvárosban,uszodába menni. Ilyesmik, minden napra ha volt 4 dolog akkor már értelmesnek éreztem az életemet. :D

Ha sokáik 4 fal között vagy nagyon rosszat tesz, pláne ha közben instázol vagyfacebookozol és azt nézed mindenki milyen "jól érzi magát" (ezek sokszor ugye kamuk). Kezdj el fotózni, rajzolni, hangszeren játszani.

Tűzz ki egy célt és dolgozz érte! (én így fogytam 3 kilót a nyár alatt)

Ha jövőre érettségizel akkor kezdj el ismételni. Hidd el később megköszönöd magadnak. Remélem tudtam segíteni...

2017. júl. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni köszönöm szépen!:D
2017. júl. 8. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!