Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham volt vagy valami...

Ricsi4488 kérdése:

Pánikroham volt vagy valami komoly?

Figyelt kérdés
Egész nap fura érzés volt a melkasomban kicsit nehezen is kaptam a levegőt. Pánikbeteg vagyok nagyon sokat aggódok dolgokon 2 napja megint azon parázok hogy gáz van a szivemmel és meg fogok halni (régebben is volt kivizsgáltak nem volt semmi) most volt hogy úgyéreztem 2 annyit dobog. mintha a szivemen kívül más is lüktetett volna. és ekkor egy folytó érzés fogott el. nem kaptam levegőt és elkezdett midnen elviselhetetlenné válni és fura érzés volt a bal karomban. ez egy 2-3 másodperc mulva el is múlt de most nagyon erős halálfélelmem volt és azzal nyugtatom magam csak egy roham volt. tényleg az volt vagy valami komoly?

2017. júl. 7. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f vagyok
2017. júl. 7. 21:39
 2/5 A kérdező kommentje:
és most a bal karom/lábamba is fura érzést tapasztalok
2017. júl. 7. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki meghal. Csak van aki addig élvezi az életet. Tedd azt te is, kár butaságokon agyalnod, ezzel egyre jobban felcseszni magadat!
2017. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek klasszikus pánik tünetek + mivel jól rá is stresszeltél, kezd kialakulni egy kis hypohondria. A pánikroham kellemetlen, de nem halálos, és semmi bajt nem csinál. Csak egy kis téves riasztás az agytól, mire a mellékvese adrenalint, és kortizolt nyom be a véráramba. Ettől van a bizsergés és a zsibbadás. Sporttal kiválóan le lehet vezetni az ilyen feszkókat. Szóval: Ne figyelgesd magadat, hanem menj el futni, vagy bicajozni, és el fog múlni!
2017. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon valószínű, szerintem 90 % hogy a pánik miatt van...sanos a stressz ilyen testi tüneteket okoz....


nekem nehéz légzésem volt, szédülés, gyors szívverés, hideg kéz, pánik hogy vajon most meghalok ???


persze soha nem haltam meg, és ahogy egyre inkább rájöttem hogy teljesen egészsgéges vagyok, a pánik egyre kevesebb hatással lett rám...


mikor jött a pánik, arrA Gondoltam hogy egészséges vagyok, csak az agyam szórakozik...erősen erre koncentráltam....minden egyes túlélt pánik után ( mikor nem halltam meg ) egyre erősebb lettem....persze így is sokáig tartott a teljes felépülésem,,,,


szerintem kérj a háziorvosodtól egy EKG vizsgálatot, ( ezt valószínű ő is meg tudja csinálni, nem kell rá sokáig várnod ) ...és a pozitív eredmény után tudatosísd magadba h egészséges vagy és győzd le a pánikot !!!


ajánlom a sedatif pc-t, nekem csökkentette a testi tünteit a stressznek !!!



sok sikert a gyógyuláshoz , hidd el csak fejben dől el !!! a kulcs hogy tudd hogy egészséges vagy és egy roham alkalmával sem fogsz meghalni, még ha ezt is érzed !!

2017. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!