Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek Frontin elvonási tünetek,...

Ezek Frontin elvonási tünetek, vagy az elmúlt napokban beszedett mennyiség mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már évek óta szedek frontint, de mindig csak időszakosan szedtem, nem folyamatosan. Mindig csökkentettem az adagot, és úgy álltam le vele, volt úgy, hogy hetekig is kibírtam frontin nélkül. Most viszont 4 napja elkezdtem szedni megint a frontint, mert a szorongásos rosszulléteim előjöttek (mellkasi szúrás, félelemérzet, nagyon erős mentális fáradtság), táppénzre is mentem, mert dolgozni sem tudtam már, annyira ki voltam merülve idegileg. Napi 1 miligramm frontint vettem be reggelente körülbelül három napon át, este pedig 0,5 milligrammot. Korábban is voltak már olyan időszakok, amikor körülbelül ekkora mennyiséget vettem be naponta, napokig. Mivel már jobban lettem a mai napon, megpróbáltam csökkenteni az adagot, délelőtt fél 11 körül vettem be 0,5 milligrammot. Előtte viszont izomfájdalmaim voltak, a jobb mellem alatt, reggel 9 óra óta. Teljesen olyan volt, mint az izomláz. Ezen kívül ma reggel kissé nyugtalan, mérges és dühös voltam. Semmihez nem volt kedvem, lusta és kedvetlen is voltam reggel. Dühös már nem vagyok, és nincs ez az izomláz szerű érzés sem, de lusta vagyok és kedvetlen. Délelőtt fél 11 kor vettem be 0,5 milligram frontint. Estére is tervezek bevenni 0,5 milligrammot. Így csökkenteni próbálom az adagot. Amiket fentebb leírtam, azok elvonási tünetek, vagy az előző napokban bevett sok frontin mellékhatásai? Amíg ekkora adagokat szedtem (napi 1,5 milligramm) addig az izmaim teljesen elernyedtek, alig tudtam mozogni, szinte egész nap aludtam, tévét néztem. Ha ki vagyok merülve idegileg nagyon, és mellkasi szúrásaim vannak, meg jön a félelemérzet, akkor muszály egyszerre egy milligramm frontint bevennem, mert a 0,5 nem tűnteti el a mellkasi szúrást.... Szóval amiket leírtam azok elvonási tünetek, vagy az elmúlt napokban beszedett frontin mennyiség mellékhatásai? Úgy tervezem, hogy még néhány napig tartom ezt a felállást, hogy délelőtt egy 0,5 milligramm, és este még egy 0,5 milligramm, majd 5 nap múlva már csak egyszer 0,5 milligramm, még néhány napig. Utána pedig elhagyom, ameddig tudom.

2017. júl. 8. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet. 0,25-jevel szedd. Napi 4x0,25 bontasban. Aztan napi 3 stb.. Jah elvonas, es ha sz@rul adagolod rosszabb lesz. Ha pedig jol, akkor pedig nem baromi sz@r lesz csak atkozottul nehez. Amugy en "pattogok" az adagok kozott. Napi 0,25-tol 2mg-ig terjedo skalan. Nem tudlak megnyugtatni: 1,5-rol en ugy csokkentettem hogy azonnal masnap 0,25-oztem es egy hetig tartottam a 0,25-t. Aztan folytattam 0,75-rol. Megkonnyebbules volt. Az egeszben az egyetlen jo idoszak. A tobbi amolyan semleges volt a het vege fele. Az eleje pedig a vegytiszta szenvedes. Nem kivanom neked, de tok mindegy mit akarok: ez lesz. Megnyugtathatnalak, de akkor alszent lennek. A megnyugvast a frontinodban keresd, ezt tudom mondani. Es ne emeld magasra az adagot a tolerancia miatt. Azert remelem segitettem.
2017. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 1,5 mg már az a mennyiség, ami azt jelenti, hogy "helyzet van". Egy darabig (kb 2 év) én is frontinnal próbálkoztam, de hidd el, egyre sűrűbben kell, mert az ember egyre ritkábban van jól. Antidepresszáns a megoldás.
2017. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én éveken át szedtem Frontint, volt olyan időszak amikor 12mg volt az az állapot, hogy semmit sem éreztem tőle de legalább nem voltam szarul. Egyszerre hagytam el, mikor elhatároztam hogy többet nem. Hetekig rosszul voltam, erős fejfájásom volt, remegett mindenem és paranoiás voltam. Aludni nem tudtam 2 óránál többet. Ezek mind elmúltak szerencsére de keresnem kellett egy jó pszichológust mert a gondok megoldása utána is nehezen ment. Ennek 6 éve.
2017. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!