Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok állandóan fáradt?

Miért vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hónapja így van pedig normálisan alszok,azaz általában 3-4kor alszok el és 12-13óra fele kelek fel,a vérem teljesen rendben van,normálisan eszek/iszok,de mégis mindig fáradt vagyok és mindenben elfáradok,mi lehet a baj?lehet hogy valami lelki dolog a gond?15/L

2017. júl. 9. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajnali 3-4?? Délben kelsz? A rendes alvás biológiai ideje este 11 után legkésőbb, reggeli ébredés pedig 9 óra az ideális legtovább.

Tudom, hogy nehéz ezt betartani, viszont nem meglepő ha fáradt vagy. Csak pár napra próbáld ki, hogy pihensz este 11 után, sokkal jobban érzed magad.

2017. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hónapon belül ez a 23. kérdés ebben a témában. Lapozz vissza és sok inormációhoz jutsz.
2017. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nyár van, nem kell felborítani a bioritmusod. Hiába alszol így is 9 órát, nagyon nem jó, hogy hajnalban alszol el, aztán akkor ébredsz, amikor más már ebédel.
2017. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!