Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés

17/F

Végzős leszek szeptemberben.

Egyszerűen semmihez nincs motivációm, nem látom értelmét az életemnek és még egy hangyányi esélyt sem látok rá, hogy ezen a nézetemen bárki változtatni tudjon.

Nem akarok csak azért élni, mert muszáj (lényegében mindenki csak ezért van életben), de öngyilkos nem merek lenni.

Semmi nem érdekel, nincs semmi és senki a világon, ami/aki egy icipicit is megmozgatna bennem valamit. Nincsenek emberek, akiket szeretek, nincsenek tevékenységek, amiket szeretek csinálni, egyszóval semmit nem élvezek.

Ez a dolog nem pár napja van jelen, hanem évek óta.


Legszívesebben elcserélném az életemet egy haldokló rákos emberére, hisz ő úgyis élni akar, én meg úgyse.


Még ahhoz sincs motivációm, hogy drogot vegyek vagy, hogy alkoholista legyek..


Pszichológushoz nem megyek, mert drága, nincs rá pénzem, erről az állapotomról pedig senki nem tud.


2017. júl. 10. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az SZTK-ban ingyenes a pszichológus. De ha nem akarsz menni, akkor csak 2 választásod maradt.

1: Összeszeded magad, és élsz.

2: Nem.

2017. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel.Vágom,hogy ezzel nem sokat segítettem :D Nekem ráadásul van egy gyógyíthatatlan betegségem(fülzúgás) és kikészít a tudat,hogy még van hátra több évtizedem. 24/F
2017. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mit kezdjek az életemmel, ha egyáltalán nem érdekel?"


Add oda másoknak: élj másokért. Segítsd a betegeket, szegényeket, stb., olyanokat, akik élni szeretnének.


Naponta átlag mennyit ülsz a gép előtt?

2017. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most dolgozni vagyok, szóval hétköznap ilyen max 10-12 órát.
2017. júl. 10. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor csak annyi a dolgod hogy sodródj az életben. Szerezz vakami olyan képesítést amit viszonylag jól fizetnek. Tulajdonképpen mindegy mi az mert utàlnu fogod de legalább viszonylag jol megélsz belőle. Tudom miről beszélek. En sem tudtam mit tanuljak, gyetek korom ota tudom hogy nem akarok gyereket. Tisztában voltam mindig veke higy nem leszek szinész vafy rocksztár. Azt hittem soha nem kesz csajom ebben tévedtem, de kehet hogy jobb lett volna ha nem lett volna. A családommal valahofy soha nem volt az igazi a kapcsolatom. Mégsem csömörlöttem meg elvégre mivel teljewen rosszra számítottam ahou képest jó. Amíg mások álmodoztak addig ők tulajdonképpen pofára estek. Most vagy bekefásultak a munkába. Vagy alkeszok vagy nem akarnak hazamenni a házisárkányhoz vagy a bunkó férjükhöz.
2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A napi 10-12 óra a munkád miatt ilyen sok, vagy ez csak a szabadidős gépezés?
2017. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Ahogyan mindig mondom az ablak mindig ott van bár ha a munka helyed vagy az otthonod nem tudsz mit csinálni bár még mindig van kötél és olló vagy kés a kedvenc idézet/vers csak egy kés csak egy ér és egy liter vér és az életed véget ér ;D én inkább csak a halálra lennék kíváncsi 🏢
2017. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Munka nélkül 16-18 óra

2017. júl. 11. 06:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Szenvedélybeteg vagy te már így is, nem kell ahhoz drog vagy alkohol. Ettől érzed így magad.


Ki kell kapcsolni a gépet és megnézni, hogy milyen az a világ egyáltalán, amelyikre ilyen könnyen nemet mondasz. Nem is tudsz róla semmit.

2017. júl. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Nem azért gépezek, mert szeretek, hanem mert nincs semmi más, ami legalább ennyire minimálisan lekötne..

2017. júl. 11. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!