Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata nem érez...

Egy pszichopata nem érez bűntudatot. Érzi például a félelmet? Tud félni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha lebukik a hazugságaival.
2017. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem így értem.

Ha pl: 2-3 retek cigány köré gyűlik, akkor fél, hogy megverik vagy leszúrják, vagy ezt az érzést (vagyis a félelmet) sem érzi/ ismeri??

2017. júl. 10. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam valahol hogy ok teljesen máshogy gondolkoznak. Nem nem ereznek bűntudatot , sem felelmet sot empaitat sem. Elegge rideg embernek mondanam az ilyent.
2017. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Egy IGAZI pszichopata (nem csak akire úgy rámondják) az nem szeret, nem tanul, nem fél, és nincs bűntudata. Csak egy példa: idegből nekimegy egy nála nagyobb embernek, aki leveri. Ha fel tud állni, akkor újból neki fog menni, mert nem tanult az előző esetből, és nem fél az következőtől.Ha egy rendőrnek megy neki, és ezért letartóztatják, akkor a szabadulása után is neki fog menni. Nézzél meg egy pár jó(!!) filmet erről a betegségről.
2017. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A kettő nem zárja ki egymást.
2017. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fél a magánytól. Azért, mert egyedül nem életképes. Ezt az orvosok is több helyen leírták.


Ezt úgy értem, hogy nem tud meglenni, ha nincs mellette olyan személy, aki kiszolgálja. Olyan valaki, akin lehet uralkodni, lehet manipulálni, kiszolgáltatott helyzetbe hozni és a saját céljaira felhasználni.


Mert őt ezek a tevékenységek táplálják, ebből él.

2017. júl. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a pszichopata nem szorong, tehat ELORE nem fel semmitol. de ha epp korbevenne egy rakat gepfegyveres mar igencsak berezelne, nem gondoljatok? egyebkent a pszichopatak is ereznek, duhot, idonkent szanalmat, elvegre arrogansak es feljebbvalonak gondoljak magukat de ahhoz, hogy ezt megtegyek, kell, hogy velemenyuk es negativ benyomasuk legyen egy ember fele. azt viszont elismerem, hogy buntudatot, empatiat semmikepp sem. de pillanatnyi rajongast is el tudok speciel kepzelni, nyilvan nem hosszu tavut vagy epp szerelemen alapulot.
2017. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!