Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ezt gondolom?

Normális, hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Furán hangzik majd a kérdés, de van olyan, hogy valaki egész kiskora óta valahogy érzi, hogy fiatalon fog meghalni még pedig öngyilkosság miatt? Megérezhet ilyet egy ember? Mert én gyerekkorom óta totál ezt érzem. Pár évvel ezelőtt vagdostam magam, nem voltam jól, de már abbahagytam, mondhatni "kinőttem", viszont ez az érzés, hogy fiatalon fogok meghalni kicsit fura és ijesztő, de annyira erősen érzem már régóta...szerintetek??

18/l



2017. júl. 13. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy érzés, ami a szorongástól, vagy depressziótól van. Szerintem csak túl sokat agyalgatsz ezen. Annyit kell tenned, hogy nem kísérelsz meg öngyilkosságot, és akkor nem fog teljesülni. Ehhez mit szólsz?
2017. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelmeztet az elet hogy keruld ki a godrot :)
2017. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy érzed fiatalon fogsz meghalni, mert öngyilkos leszel, hát ne legyél öngyilkos, és akkor nem fogsz meghalni fiatalon. Rajtad áll vagy bukik.
2017. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorongsz ettől a gondolattól, és nem tudsz másra gondolni? Akkor ez egy kényszergondolat.
2017. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!