Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan orvosi eszköz,...

Van olyan orvosi eszköz, amivel megállapítható egy emberről, hogy pszichopata/szociopata?

Figyelt kérdés
Egy angol nyelvű cikkben olvastam, hogy a pszichopaták azért nem éreznek, mert az agyukban nem működik bizonyos terület, amely az érzésekért felelős. A tudomány jelen állása szerint azonban az is lehet pszichopata, akinek vannak ugyan érzései, de sokkal kevésbé, mint más embereknek. Van arra lehetőség, hogy kiderítsem magamról, pszichopata vagyok-e?
2017. júl. 14. 07:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ezek többnyire rám is igazak, amiket leírtál. Leszámítva a barát részt, nekem érdekből sincs, mert egy idő után elkezd mindenki idegesíteni, akármilyen jó szándékú emberről van szó.


Mellesleg magamat tartom a legfontosabbnak, bárkit képes vok magam után helyezni.

2017. szept. 6. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:
10# vagyok hát ha a barátok nem is de a többi ha stimmel szerintem menj el pchiológushoz
2017. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De engem egyáltalán nem zavar ez
2017. szept. 7. 22:17
 14/17 anonim ***** válasza:
12# vagyok már akkor ha meg akarod tudni az vagy-e
2017. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14# vagyok akarod
2017. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem furcsa egy kombináció ez. Mert meg akarod tudni, akkor úgy tűnik,h nem vagy az. Utána,ha kiderülne,h az vagy,az téged egyáltalán nem zavarna... na ez nekem marha fura. Hiszen a szociopataság azért vmi negatív dolog az ember fejében. Szerintem. És magadat helyezed előre- ezektől mégis kicsit annak tűnsz. De nem vagyok szakember.
2017. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nos,én úgy tudom, hogy ha valaki fel tudja tenni a kérdést, hogy ő pszichopata, akkor nem az.

Hogy valójában mi van a háttérben, azt csak szakember tudja kideríteni, és nem a Google, ahová oly nagyképűen szokták elküldeni az embert.

2022. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!