Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aludjak többet, ha fáradtnak...

Aludjak többet, ha fáradtnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Újabban eljárok edzeni. Esténként kb 8.5 órát alszok, illetve van, hogy délután is szundítok egy 20-30 percet. Ennek ellenére sokszor álmosnak érzem magam, de félek, hogy ha többet alszok, akkor felborul a bioritmusom. 28 éves vagyok, szóval eddig elég volt 7.5-8 óra alvás naponta.
2017. júl. 19. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A 8 órának elégnek kéne lennie. A táplálkozásod rendben van? Vitaminhiány nem állhat fent? Egy vérképet is nézethetnél, én 10 órákat aludtam és hulla voltam majd kiderült, hogy vérszegény vagyok
2017. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont nemrég voltam vérteszten és minden ok volt. Mióta az új helyemen lakom, nem sok gyümölcsöt ettem, lehet ez lehet az oka. Korábban hasonló terheléssel semmi bajom nem volt.
2017. júl. 19. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet a meleg idő is kivesz belőled
2017. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!