Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet néha zavartságérze...

Mitől lehet néha zavartságérzetem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és minden 6 éve kezdődött egy vírusos fertőzésben,hogy lázas voltam és hallucinálam. Láttam 2 vonalat ami szép lassan közeledik egymás felé és nagyon kellemetlenül összezavart. Azóta nagyon ritkán jelentkezett és most egy pszichés betegségből gyógyulok és elkezdett jelentkezni olyan formában hogy akaratlanul elgondolkodom azon hogy egy adott tárgy pontosan milyen távol lehet,vagy egy képen amin sok kis kör van,hogy hány darab lehet és teljesen összezavarodom. Valakinek ötlete hogy mitől lehet?
2017. júl. 20. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Több ötletem is van. 1. összefügg a mentális betegségeddel. Ez esetben nem kell vele foglalkozni, majd elmúlik, ha meggyógyulsz. 2. Sima érzékcsalódás, ami mindenkivel előfordul. Ez esetben sem kell vele sokat foglalkozni. Nem apró köröket nézzél, hanem pl a fákat, vagy filmeket.

( Nekem olyan is volt már, hogy kívülről láttam önmagamat, de arra is azt mondták az orvosok, hogy ne foglalkozzak vele, majd elmúlik. És tényleg elmúlt.)

2017. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!