Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az utcán utánam kiabáltak...

Az utcán utánam kiabáltak hogy kövér vagyok, szerintetek normális ahogyan érzek?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 62 kg. Tudom hogy kicsit kövér vagyok és 12 éves korom óta étkezési zavaraim voltak illetve diszmorfiám. Sosem lettem pszichiáter által diagnosztivzalva de több orvos gyanakodott rá de mindig eltitkoltam. Voltam 49 kg is de soha életemben nem voltam 60 kg felett egészen most tavaszig, 62 kg lettem és nem tudom abbahagyni az evést..úgy érzem magam mint egy elefánt az utcára alig merek kimenni rövidnadrágban rettenetesen szégyellem magam. Nagyon igyekszem lefogyni. Már többen is gúnyolódtak a súlyommal ami a lábaimon látszik nagyon..borzasztóan érzem magam a barátaimmal úgy érzem ők hozzám képest modellek rám meg nem is néz senki. Ma éppen futni indultam a futópályára amikor elhaladtam egy anyuka és két kislánya mellett és mikor eléjük kerültem az anyuka megszólalt: azta milyen vastag lábak! és még a kislány is mondta hogy : jézusom!

Ezek után sírva futottam tovább nem is ettem azóta. Eddig is utáltam magam de ezek után már legszívesebben levetném magam az ablakból..soha többet nem szeretnék emberek közé menni😢

Szerintete normális ahogyan érzek?:(

18/L


2017. júl. 10. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
170 cm - hez nem sok a 62 kg.
2017. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt nem tudom elhinni. 170cm magassághoz te nem vagy kövér, sőt enyhén duci sem. Én 160cm magas vagyok 65 kiló, és nekem sosem mondták, hogy de kövér vagyok. Én így érzem jól magam. Szerintem neked pszichés gondjaid vannak, és ezeket a sztorikat is magad találod ki.. kezeltesd magad, mert egyre rosszabb lesz, és akkor nehezebb lesz kigyógyulnod.
2017. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.


Honnan ismered a diszmorfia szót, ha sose lettél diagnosztizálva? Menj pszichiáterhez végre, ha azt javasolták, akik gyanakodtak rá, hat éve halasztod.


Egyébként meg nem muszáj rövidnadrágot húznod, ha a ruha, szoknya jobban áll.

2017. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
62 kiló az kimondottan vékony. Viszont szokott olyan lenni, hogy egy vékony lánynak vastag lábai vannak. Én is pont a minap láttam egy ilyen lányt, és nagyon csodálkoztam, mert tök vékony volt, de olyan vastag lába volt mint nekem, pedig én 120 kiló vagyok. Ez genetika. Ettől nem kövér vagy, a lábaid vastagok. Talán a futás segít rajta valamennyit.
2017. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ezt NEM azért írtam, mert szerintem duci vagy!!! Szerintem sem vagy az! Azért írtam, mert rosszul érzed magad a bőrödben.
2017. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!