Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akinek pszichés...

Van itt olyan, akinek pszichés betegség miatt ott kellett hagynia az egyetemet/munkahelyet?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek, hogy ti hogy jártatok pontosan? Van itt, aki ki tudott mászni ebből a borzalmas helyzetből? Megbántátok a döntést, hogy ott hagytátok az egyetemet/munkahelyet?...Vagy tudtátok, hogy muszáj otthagyni és meg se bántátok?

2017. júl. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség miatt többször mentem munkából mentőautóval a kórházba, mint busszal haza, ezért felmondtam. Otthon végezhető munkába kezdtem, amit nem bántam meg anyagilag sem. Később ki tudtam mászni a folyamatos szorongás állapotából, de ez nagyon sok időt, és energiát vett igénybe+ rendkívüli kitartást, és türelmet igényelt.
2017. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
bulimia, személyiségzavar és kevert szorongásos depresszió a zavaraim és egyetemre járok jól megy a tanulás. Nem kell otthagynom még ennyit betegség ellenére sem. SŐT NEM TARTOM MAGAM BETEGNEK B@SSZAMEG CSAK A ROHADT OROSOM TART ANNAK. Szóval én szerintem egy mentális betegségnél se jó otthgayni az egytemeet még skizofréniánál se meg biolárisnál se még úgy is el lehet végezni. Esetleg ha valaki retardált és az iq-ja nincs 80 akkor nem tudja elvégezni!!
2017. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jeverezi ***** válasza:
6%
első! Pánikbetegségnél otthagyod a munkád? Ezt úgy hívják hogy lustaság már ne haragudj.
2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves #3! Lusta az apád f&sza. Otthon többet dolgoztam betegen, mint más egészségesen. De már többször vitt el a mentő a munkahelyről, mint ahányszor a saját lábamon ki bírtam menni. Nem láttam értelmét, hogy ott kapjak agyvérzést, amire jó esélyem volt.
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem dolgozik az ne is egyék! Ne az én adómból élősködj xD Én szedem a gyógyszert bipolárisra, és dolgozom, hogy legyen jövőm.
2017. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!