Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek mihez kezdjek?

Mit tegyek mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sulyos depressziom van, es nincs senkim ,senki aki tudna segiteni..24 lassan 25 eves fiu vagyok, baratnom sem volt soha.

Szuleim szegenyek, anyam nagyon beteg.

Nincsenek barataim, munkat nem kapok, erettsegim van.

Nem birom ezt a depresssziot, gepem nincs csak egy telefon evek ota nem.mozdulok ki, nem talalok munkat sem. Nincs jovokepem. Annyira legyengrultem.mostanra, hogy feladom.az eletet.

Nem tudtam elmenni.orvoshoz sem , legyozott engem ez a betegseg. Azert irtam ki a kerdest, .


2017. júl. 28. 18:14
 1/2 anonim válasza:
Olvasd el az Élet játékát Eleanor H. Portertől! A tanulsága,hogy mindig van valami az életben aminek örülhetünk,hiszen örömre születtünk!
2017. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen valami célod, amiért küzdhetsz. Ha nincs célod, tényleg nincs értelme az életnek.
2017. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!