Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek milyen betegségben...

Szerintetek milyen betegségben szenvedhetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok Marilyn Mansonba (aka Brian Hugh Warner). Mindent tudok róla. Egyszerűen imádom. Gyűjtök mindent aminek köze van hozzá. Azt mondják beteg vagyok. Szerintetek tényleg? És ha tényleg, akkor mi a betegség neve?

#állat #betegség #egészség #anya #Marilyn Manson #skizofrénia #töltött káposzta #awawawawaw #Brian Hugh Warner #Brájen Hjú Wornör
2017. júl. 29. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tini vagy nem beteg majd elmúlik.
2017. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, csak tini vagy. Majd kinövöd.
2017. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hízelgő a tini, de sajnos tegnap töltöttem a 32-őt
2017. júl. 29. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Akkor ez egy fanatikus rajongás. Titokban én is szerelmes vagyok Sandra Bullockba, bár nem gyűjtök róla semmit. Vagy elmúlik, vagy így maradunk. 42/F
2017. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beteges, attól, hogy valaki tetszik és elérhetetlen még rajonghatsz érte, izlés kérdése. Édesanyám David Hasselhoffért rajongott, ő is gyűjtött cikkeket róla 50 év felett is. :) Én 36 vagyok és nekem is vannak nagy kedvenceim, vagy ép szerelmeim, akikről mindent tudni szeretnék, még szerencse, hogy van net, nem kell nagyon gyűjtögetni már semmit :)
2017. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2017. júl. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!