Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy újra boldog...

Mit tegyek, hogy újra boldog legyek?

Figyelt kérdés
Mentálisan, érzelmileg teljesen labilis vagyok, nem tudok semminek örülni, aggresszív vagyok, mindenen kiakadok, teljesen kivagyok. Mit tegyek?
2017. júl. 31. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kell tenned, hogy megismerd a boldogságnak a lényegét.


pld.:

"A súlyos probléma abból adódik, hogy ti nem tudtok megbocsátani önmagatoknak! Ez azért nehéz számotokra, mert nem akartok átlépni az igazság rendjéből az irgalom rendjébe. Azért nem akarjátok ezt, mert lelketek mélyén tudjátok, hogy akkor nektek is meg kell bocsátani minden ellenetek vétőnek, és ez az, ami nehézzé teszi számotokra azt, hogy megbocsássatok önmagatoknak."


[link]


"A boldogság a jónak birtoklása az elvesztés félelme nélkül. Így határozzák meg hozzáértő filozófusaitok.


A legfőbb jó ÉN Jézus vagyok! Az a boldog, aki Bennem növekszik. Tehát a földön a boldogság elsősorban nem más, mint törekvés arra, hogy Bennem növekedjetek. Aki ezt teszi, az át tudja venni az Én békémet. Ennél nagyobb és igazabb boldogság a földön nem létezik!


Sokan összekeverik a boldogságot a bódultsággal. A Boldogság, tehát a Velem való élő kapcsolat, mindig értelmes dolog. A bódultság éppen az értelmet ködösíti el!"


[link]

2017. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!