Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miket tehetnék, hogy újra...

Miket tehetnék, hogy újra boldog legyek? Hogy újra vidám lehessek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Pozitív, életvidám voltam mindig is. Azonban ez 180 fokot fordult már egy ideje és az ellentetje igaz rám, legalábbis hét közben. Rossz kedvvel kelek, nem érzem magam jól az iskolában, már vasárnap a pénteket várom.

Nagyon közvetlen és barátságos voltam, viszont alig beszélek már a barátaimmal és ezt ők is jelezték már felém... Imádtam velük lenni, beszélgetni, bulizni, most azonban azt érzem, hogy a szociális életem teljesen a háttérbe szorult, eltűnt. Változtatni szeretnék ezen és újra boldog lenni. 18F


2017. márc. 30. 19:16
 1/2 anonim válasza:

Nem tudsz valami konkrét dolgot miután bekövetkezett a fordulat?


Nem sokára jön a nyár, nyári szünet a legrosszabb esetben.


Amugy viszont próbálj ki valami újat a barátokkal. Ha mondjuk sose voltattok még bowlingozni menjetek el oda péntek délután, ne a régi "szokásokhoz" ragaszkodj, azok most nem érintenek meg. Ez nem baj, változol, "felnősz", keresed magad.


Ezen kívül magadnak is keres valami hobbit ami segít átvészelni a hétköznapokat. Pl. mozgás, zenélés, olvasás vagy kezdj el egy sorozatot, amiből minden nap 1 max 2részt nézel meg (akkor is ha többet akarsz, így várni fogod a más napot)


Sok sikert.

Ha ez segít én is ilyen vagyok most, csak nekem egy hülyeségem miatt még félelem is van bennem.


Tul fogod élni és minden rendben lesz egy kis idő múlva, de ezt is meg kell élned.


Szép estét.

L/20

2017. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!