Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem ezt a stressz...

Hogyan kezeljem ezt a stressz helyzetet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen hülyeséget csináltam ami miatt nagyon csúnyán leordítottak. Az első 1-2 nap fel se fogtam azóta viszont minden nap többször eszembe jut ahogy ordítanak velem ennek kb. 1 hónapja folyamatosan. Rendkívül rossz a hangulatom és elégé elzárkóztam a világtól. Szeretném elfelejteni az egészet és egy nyugodt napot de nem megy.

2017. aug. 4. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltanod kéne.
2017. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2017. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél ki pár nap szabadságot, hogy meg tudj nyugodni, vagy mondjál fel. Ha napi szinten abban a légkörben vagy, akkor nem fogsz tudni elvonatkoztatni a kellemetlen helyzettől.
2017. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is rosszul viselem, ha kiabálnak, csúnyán beszélnek velem. Gondold át, hogy mennyire érzed magad feszélyezve azon a munkahelyen, abban a közegben. Ha olyan emberek vesznek körül, akikkel nem lehet normálisan beszélni, és csak így képesek kommunikálni, akkor keress más munkát.

Ha ez egyszeri alakalom volt és valóban hibáztál, ne hibáztasd magad tovább, lépj tovább ezen, és próbálj meg arra is figyelni, hogy mi az amit jól csináltál. Sajnos a munkahelyeken sok dicséretre nem lehet számítani, inkább csak a mocskolódásra, de valahogy próbáld meg nem magadra venni.

2017. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!