Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segíthetek magamnak?

Hogyan segíthetek magamnak?

Figyelt kérdés
2014 őszén kezdődött szerintem az egész. Terhes lettem és házhoz kötött, mert szószerint éjjel nappal 20perces szünetekkel hánytam. Szóval otthon töltöttem 38hetet. 2hetes terhesen kezdődött az örökös hányás. Megszületett a fiam és akkor még nem annyira voltam rosszul ha kimentem az utcára, csak annyira hogy siettem haza... Játszótérre csak kísérettel mentem. Aztán 2016 tavasz terhes voltam megint és migrén alakult ki roham közbeni látásvesztéssel. Megszületett 2.kisfiam és azóta legszomjam van és olyan rosszullét hogy azt érzem elájulok. Többször kerültem kórházba emiatt. Már kísérettel sem tudok utcára menni. Tömegbe sem :( és most mar itthon sem tudok lenni egyedül a két fiammal. Itthon segitséggel jobb de számomra az utca tabu... Pedig én is szeretnék a gyerekeimmel ki menni.

2017. aug. 6. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért magadnak akarsz segíteni, a vakbeledet se magadnak veszed ki. Ez betegség, magad utaltál rá a kulcsszavaiddal, és orvosi, lehetséges, hogy gyógyszeres kezelésre van szükséged. El kell menni a pszichiátriai szakrendelőbe. Ne várd a sült galambot, nem fog magától elmúlni, ezt a lépést meg kell tenned, mert így nem lehet élni, és nem lehet gyereket nevelni. Ne akard a gyerekeidet is megbetegíteni, plusz a házasságodat tönkretenni! De nem értem: a kórházban nem vett kezelésbe pszichiáter?
2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. A kórházban nem. Külföldön élek és itt nem így megy. De sajnos nem tudok elmenni...
2017. aug. 6. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz elmenni?
2017. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert olyan rohamom lesz hogy azonnal vissza kell forduljak. Kísérettel sem tudok. Nem segit
2017. aug. 7. 00:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor házhoz kell hívni a pszichiátert, volt már ilyen. Ennyire súlyos esetben szorongásoldó gyógyszerre van szükséged egyáltalán a terápia megkezdéséhez, aztán meg párhuzamosan gyógyszer és pszichoterápia. Muszáj orvoshoz fordulni, mert így teljesen lehetetlen élni és gyerekeket nevelni. Ha nem jön ki, akkor az orvos vizsgálat nélkül írjon fel neked szorongásoldó gyógyszert, és keressetek online pszichológust, azt lehet Magyarországról is. Akkor már valami elindulhat. Az autogén tréningnek nézz utána, relaxációban lehet valamennyire csökkenteni a pániktüneteket.

Melyik országban éltek?

2017. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát páromnak Canadában van munkája, szóval itt. És gondolom így nem is tudok hazamenni a reptéri és a repülőgépen lévő tömeg miatt, ha arról lenne szó . Pár éve lakunk itt.
2017. aug. 7. 01:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem keresek online pszichológust vagy pszichiátert. Itt ha házhoz jön ki a doctor, akkor$1000/h. És az sok... Fontos az egészségem de ennyi pénzünk nincs. Az itteni keresethez kiadáshoz ez sok... Ha el tudnék menni $650 lenne. De köszönöm válaszokat
2017. aug. 7. 01:25
 8/8 anonim ***** válasza:

1000 dollár egy óra? Az kicsit hihetetlen ár ahhoz képest, hogy mondjuk ötezer egy havi fizetés. A 650 is soknak tűnik. Rákerestem, és egy oldalon 240 dollárt találtam felső határnak. A biztosítás erre ne terjed ki?

Majd írd meg, mik a fejlemények.

2017. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!