Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elfelejteni, pszicho...

Nem tudom elfelejteni, pszichológus segíteni tudna?

Figyelt kérdés
Munkában megtetszett egy szimpatikus srác, még januárban. Pár napot dolgozott csak nálunk, szoktunk beszélgetni, de nagyon visszahúzódó volt. Egyszercsak eltűnt, otthagyta a melót. Azóta már írtunk chaten, kiderült, nem akar kapcsolaot, sosem akart, tul van már a 30-on, sok lánynak bejön pedig. Azóta sem tudom elfelejteni, felkeresem a helyeket, ahol látni szoktam, ahol beszélgettünk. Mai napig hiányzik.
2017. aug. 10. 14:11
 1/3 anonim válasza:
ne nézegesd a profilját, ne koslass utána. Majd elmúlik.
2017. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mélylélektani terápiában van hasonló. Memóriából ugyan lehetetlen törölni, de a hozzá kapcsolódó érzelmeket meg lehet változtatni.
2017. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben rengetegszer, és tapasztalatból mondom neked hogy ha megkapnád akkor nem is lennél tőle olyan boldog, mint gondolod. Ez a szerzés vágya. Meg szerintem idealizálsz is, nem ismered de azt gondolod tökéletes.

A pszichológus nagyjából ezeket mondaná el, egy pszichoterapeuta mélylélektani terápiával talán tudna segíteni, ahogy előttem is írták.

De a legjobb lenne egy új srác, nekem általában ez oldotta meg mindig

2017. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!