Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok vagy sem?

Depressziós vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Régen vágtam magam néha még mostanában is mivel volt az életemben egy esemény ami mindent a földbe tiport.Folyton kb a nagy semmin is sírni tudok,aludni kb 3 órát szoktam,étvágyam zavaros pl.:egyszer kb 2-3 napig nem eszem aztán hirtelen rámjön az evés,öngyilkossági gondolataim vannak régen próbáltam magam megölni gyógyszer túladagolásban de nem sikerült.Sokszor nagyon szokott fájni a fejem hiaba iszok napi 2 litert.Nem tudom mit csináljak mert az egyik fiubarátom elakar vinni egy pszichológushoz.Segítsetek! 14/L

2017. aug. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj :)
2017. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Hajnus válasza:
18%
egy 14 éves lánynak úgy mi baja lehet? menjél is pszichológushoz.
2017. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves lánynak "úgy" bármi baja lehet, ugyanúgy, mint mondjuk egy húsz évesnek. Én már idősebb vagyok de nekem sem mindig volt könnyű, sőt most sem.

De kitartás kérdező, minden rendben lesz:) (nem mindenkinek ugyan de) segíthet a pszichológus, érdemes megpróbálni, ne félj tőle.

2017. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2017. aug. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!