Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a teljes magányt...

Hogyan lehet a teljes magányt kibírni?

Figyelt kérdés

- Párkapcsolatom nincs,

- Barátok vannak, de nem legjobb kebelbarátnők vagyunk, ritkán tudunk találkozni és akkor is az ő gondjuk fontosabb, mondjuk átlagos egy óra alatt 20 percigvagyok téma én és 40 percig ők.

- A közeli, igazi család össz 2 fő, de a másik önti ki a lelkét, én igazán nem tudom neki.



Mindeközben olyasmi az életem, mint egy szingli 30-35 évesnek.


A munkahelyem is egyre elviselhetetlenebb: a zsúfoltság, ahogy ülünk, a türelmetlen és nem megértő főnök, a teljes rugalmatlanság, ha szerelő jönne a lakásba vagy fogászatra mennék, vagy lakótárs költözik. A monotóniát is egyre kevésbé bírom: elég gyorsan végzendő, nagy figyelmet igénylő, de monoton, gondolkodást nem igénylő ülőmunka...


Senki sincs, aki meghallgasson igazán, akinek beszámolhatnék napjaimról.

Aki volt, ápoltam és elhunyt...


Teljes összeomlás kerülget!

Bogyók nélkül akarom megoldani...


2017. aug. 16. 08:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Vártam az első ilyen választ.

Mondjuk gondold végig, neked egy ilyen segítene-e és hogy esne?

Ja, hogy erre nem képesek az emberek. Különben én pl nem lennék depressziós most.



Ember amúgy írtam, hogy beilleszkedési zavaros vagyok...

2017. aug. 16. 10:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Én?-lehet elgondolkodnék hogy hol rontom el az emberi kapcsolataimat hogyha mindig ugyanebbe a helyzetbe kerülök. Ja és voltam így én is. Ezért mertem azt mondani hogy nem a környezetben és az emberekben van a hiba. Az hogy az emberek hogy viszonyulnak hozzád legfőképp rajtad múlik. Ezen meg rajtad kívûl nem tud változtatni senki.
2017. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezen.En a chat-elessel probalkoztam.Tobbnyire en hallgattam meg masokat,ami vegulis nem rossz.Itt gyakorin is volt akivel irogattunk privatba.Szivesen segitek es itt a sajat tortenetemet is elmondhattam,de 2-3 alkalom utan mar inkabb rossz erzes volt.Talan azok a beszelgetesek a legjobbak magany ellen amik nem csak rolad vagy a masikrol szolnak,hanem mindenfelerol.A forumozas is jo otlet,de chat-elessel is megprobalkozhatsz.Sok a perverz meg a nemnormalis,de talalni olyat is akivel lehet beszelgetni.
2017. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!