Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ciki, ha félek a sötétben?

Ciki, ha félek a sötétben?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lány.

Kiskoromban egyáltalán nem féltem ettől. Kb olyan 15-16 évesen kezdődött ez. Egyedül képtelen vagyok elaludni egy sötét szobában, csak akkor sikerül, ha bekapcsolva hagyom a tévét egész éjjelre. Ha a barátommal alszom, akkor nem félek, csak egyedül. Mi lehet ennek az oka? Nagyon gáz ennyi idősen?



2017. aug. 18. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2017. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem gáz, ne hidd azt, teljesen normális az ember életében a különböző dolgoktól való félés. 19 évesen nem gyakori ez, de hidd el, könnyen le lehet győzni. Először is én segítséget kérnék a szüleimtől (nem gáz 19 évesen). Nekem ez mindig be jött. A neten rengeteg félelem legyőző technikát találhatsz, egész jók is vannak. Ha pl a horrorfilmek miatt félsz, nézz behind the scenes videókat horrorfilmekről, akkor rájössz, hogy ők is csak emberek, aki kitalálja, és aki eljátsza az is. Egyébként meg ha csak a sötét zavar, éjjeli lámpa is megteszi (ha az nem kell hogy hangot is adjon.) Remélem segítettem :)
2017. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már nem azért,deez irtó gáz.
jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!