Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az gáz, hogy...

Szerintetek az gáz, hogy haragszom azért amiért világra hozott anyám?

Figyelt kérdés
Annak idelyén (18 évesen) rákérdeztem, minek hozott világra. Erre ő teljesen kiakadt, hogy hogy tehetek fel ilyen kérdést, és ha ő ilyet kérdezett volna, szájba verték volna. A kérdésemre nem kaptam választ, persze selytéseim vannak, de jó lett volna ha mond valamit. Szegény édesanyám már nem él, de ez a kérdés még mindig bennem van, hogy minek születttem és miért pont én lettem én. Nem sok mindennek tudok örülni az életben, a gondolataimat próbálom elterelni, azzal hogy minden félével lekötöm magam, de mégis ilyen hül.ye kérdések merülnek fel. Miért? Van köztetek, akik hasonló dolgokon képes kattogni?
2017. aug. 19. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Én is ezt kérdezem sokszor. Miért létezek, amikor sosem lehet olyan az életem, amilyet szeretnék. Sosem lehet barátnőm. Életemben egyszer sem szeretett 1 nő sem igazán. Így semmi értelme.

Most meg azon kapom magam, hogy akivel ismerkedtem is szakított, hogy ismét idegbeteg lettem. Napjaim pszichés csődök.

2017. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Igen gaz. Benned minden gaz. "Idelyen"?! Nem csoda ha szar az életed 60 Iq-val
2017. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Én azon kattogok, hogy az idejent es a sejtéseim szót ly-vel írtad, a hülyét meg miért nem j-vel.
2017. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem, egyáltalán nem gáz, hogy haragszol azért, amiért világra hozott édesanyád. Mindenki életében eljön a miértek ideje, a szülők hibáztatásának ideje is eljöhet, ez tök normális. Én is "kattogtam" rajta egy ideig, de mivel nem vezetett sehova, abbahagytam.


Rájöttem: ebbe az érzésbe hosszú időre beleragadni, nos, az gáz. Nem betegség értelemben, hanem időpocsékolás értelemben gáz: tényleg ez az életem vezérfonala, h nem sok mindennek tudok örülni az életben? Muszáj lenne tudnom, anyám+apám célja mi volt? Ugyan.


Azt választottam, h nem foglalkozok a megváltoztathatatlan és megismerhetetlen múlttal. Hanem előre nézek, és megkérdeztem magam, mi akarok lenni 1, 3, 10 és 20 év múlva? Aztán elkezdtem megvalósítani magam.

2017. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Már ne is haragudj, de aki tud helyesen írni, az akkor is tud, ha csak 4 órát aludt, vagy ha semmit sem!


Bírom, amikor ilyen hihetetlen indokokat hoz fel valaki arra, hogy hülye, ahelyett, hogy bevallaná. Attól még, hogy letagadod, nem változik semmi.

2017. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Kva érdekes, hogy én napi 4 óra alvással szakdolgozatot írtam, oszt' mégsem volt benne ilyen orbitális, alsó tagozatosokat megszégyenítő helyesírási hiba, csak egy-két vessző hiba, illetve elgépelés.
2017. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinédzserkoromban volt egy ilyen időszakom nekem is. Gyakorlatilag amint felismertem, hogy az ez iránti haraggal a rám nehezedő egyéni felelősséget próbálom lerázni, azzal el is múlt ez. Megszült, oké, talán meggondolatlanul, szülhetett volna jobb környezetbe vagy körülmények közé is, de az életünkért és a jóllétünkért már csak mi vagyunk felelősek.
2017. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ti agyon iskolázott okostojás idióták... Nem fogok magyarázkodni, tartsatok aminek akartok, nem érdeltek. Te is csak annyit tudsz csinálni a hatalmas inteligenca szinteddel és helyesírásoddal, hogy másokba belekötsz, igazán büszke lehetsz magadra, respect, hogy mindezt elérted, de legalább a sza.rságaidat helyesen tudod leírni mert te nem vagy hül.ye, csak seg.gfej.


A normális hozzászólóknak, köszönöm a hozzászólását, a többi meg eltakarodhat a jó édes k. anyjába. Köszi!

2017. aug. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!