Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretek az emberekkel...

Nem szeretek az emberekkel kezet fogni, vélemény?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen elég sokan dolgozunk, páran berágtam rám mert nem fogok velük kezet. De gyerek korom óta nem szeretem a kézfogást, kényszerböl szoktam, de irritál. Egy kettővel szoktam mert bírom, de a többséggel nem. Tudom nem ez itt a legtragikusabb kérdés, de mégis valami vélemény?

2017. aug. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi miatt utálod? Higiénia miatt? Mert akkor hordhatnál magadnál kézfertőtlenítőt.

Egyébként napi egy kettőt szerintem inkább bírj ki, jobb mintha emiatt berágnának rád. Ez kb. olyan mintha direkt nem köszönnél.

2017. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah jah kibírom persze. Nem a higiénia miatt, sokszor ha megsimogatnak is kiráz a hideg. Szexuális élményem se volt soha. Nem értem én sem.
2017. aug. 19. 18:45
 3/7 anonim válasza:
Én sem szeretek kezet fogni, nem tudom miért, de zavar.
2017. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Akkor ezek szerint alapból nem szereted az emberekkel való érintkezést. Én is ilyen vagyok, mikor a válamra/hátamra teszi valaki a kezét legszívesebben megfojtanám vagy ilyesmi... Meg mikor egy "barát" a vállamra hajtja a fejét, hát attól is készen vagyok, úgy érezem magam mint akit börtönbe zártak. De szerintem nem voltam én mindig ilyen zárkózott, csak általánosban sokat bántottak, aztán alakult ez ki inkább. Neked is biztos van valami élményed a másokkal való érintkezésről ami negatív. Egyébként az nem zavar ha én kezdeményezek, csak fordítva.
2017. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyerekként is sokat bántottak meg volt 1 örült nevelő anyám, szerintem ettől lehet.
2017. aug. 19. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos. :/
2017. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem.

Volt olyan is,hogy az illető előtt mostam meg utána a kezemet,annyira megszoktam már.


Egyszerűen zavar,kitudja hol járt a keze.

2018. júl. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!