Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szólna a mostani pszichiát...

Jeverezi kérdése:

Mit szólna a mostani pszichiáterem ha elmennék egy homaopata orvoshoz helyette?

Figyelt kérdés

Már eddig jártam két pszichológushoz egyik se tudott sokat segíteni az állapotomon. Ugyan úgy idegeskedek, szorongok, feszült vagyok, rengetegszer unatkozok nincsenek olyan barátaim akikre hosszú távon számíthatok.


A pszichológus tovább irányított pszichiáterhez mert elfogyott a tudása a kezelésemet illetően. A pszichiáterhez három évig jártam de ráuntam mert "kifulladt" a teráppia. Aztán a mostani pszichiáteremhez fél éve járok de gyógyszeres segítségen kívül nem érzem a szaktudását minőséginek. Nem ad olyan tanácsot amitől meggyógyulnék és folyton jó kedvem lenne.


Most arra gondoltam elmegyek egy homeopata orvoshoz aki a testet-lelket egyszerre kezeli és hátha végre meggyógyulok ebből a keserves állapotból!!! Egy szóval megfogalmazva rosszul érzem magam.


A mostani pszichiáterem megharagudna szerintetek?



2017. aug. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
á dehogy haragudna meg, hívd inkább a telejósdát meg a távgyógyítót, azok majd segítenek
2017. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvos ezt le se szarná. Az a baj, hogy a homeo hókusz pókusz meg semmit nem ér. Sportolj, keress hobbikat, tanulj meg relaxálni, ismerkedj. Ezek bizonyítottan hatásosak.
2017. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!