Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valóban reálisan előírt...

Ez valóban reálisan előírt frontin adag?

Figyelt kérdés

100kg os férfi ember vagyok

Szorongás, stresz miatt mentem a háziorvosomhoz.

Közöltem vele mi a helyzet hogy alvás gondok gyomor gondok szorongás reflux van és mivel évbek óta megvan ezért már pár szakrendelésen voltam pl a reflux miatt

Ki írt a 0.25 ös frontinból reggel fél tabletta este 1 tablettát...

Nagyon minimálisan érzem hogy hatna.

Utána érdeklődtem, meg elolvastam a gyógyszer leírását is.

És mindenhol azt olvasom, azt hallom hogy ennél 2-3 szor több az alap napi adag ami hat is.

És azt is olvastam hogy magyarországon a háziorvosok nem igazán vágkák ennek a gyógyszernek a terápiás adagolását.

vagyis vagy keveset írnak fel vagy a beteg kérésének engedve nagyon nagy adagokat.


Kiváncsi lennék másoknak mennyi frontint írtak ki szorongásra.

Mert szerintem ez amit nekem felírtak lópikula.

Többet meg nem szeretnék beevenni egyenlőre mint amit az orvos kiírt, és vitatkozni sem szeretnék vele.

De én ugy érzem hogy nem érzem hogy lényegi hatása lenne ennek a napi adagnak.

Várom a tapaszatlataitokat, véleményeteket.

kösz



2017. aug. 25. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne emeld az adagot! Inkább próbáld meg kiegészíteni 1 liter citromfű teával. Hatásosan szünteti meg a reflux szorongás, gyulladás tüneteit. A refluxra nem a legjobb a Xanax, mert megviseli a gyomrot.
2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!